Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unAJ] Tony Luciano.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kali71 13/10/2009 - 10:26

Kali
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Luciano
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Non-rp.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc, dzisiaj rano podjechałem na stacje moim bulletem, żeby go zatankować i zamontować alarm. Wszystko ładnie, kolega montował mi alarm. Po czasie na stacji znalazł się jakiś pijany facet, oczywiście pierwsze co, to przylepił się do mnie i mnie prowokował swoimi tekscikami, później kręcił się koło mojego bulleta w czasie gdy kolega mi montował alarm i ze rzygał mi się na auto z ponad 2 razy. Ok, gdy mi zamontował alarm, wybrałem się z Anrainem do 24/7, wchodzę i dzwonie na 777, wybieram części i zaczynam krzyczeć że są już części do kupienia, i krzyknąłem kilka razy 'elo'. Później gdy wyszliśmy wykrzyczałem innym że można kupić części i kolega który mi montował alarm, powiedział że tamten facet co mi wcześniej ze rzygał się na auto, właśnie mi rzucił peta na auto. No i zauważyłem że wsiadł na motor, więc podbiegłem do niego i go kilka razy uderzyłem, on w ogóle nie odegrał akcji Rp. A tu nagle dostaje AJ'ta od Arka, uznając że zrobiłem non-rp. Kilka osób które tam było, potwierdza że to nie było non-rp. Arek mówi że jego zdaniem to było 'karygodne' odgarnie akcji Rp, okey. Ale gdyby zaczął pisać jakie kolwiek /me, to wiadomo że by od razu odjechał z wytłumaczeniem 'za późno ;)'. Zresztą animka odpowiada za /me, tak samo bicie, nie trzeba bić/strzelać na /me, z tego co ja wiem, to /me służy do opisania czynności którą obecnie wykonujemy a na której nie ma animki ani której nie da się wykonać w gta. Dostałem aj'ta na 2 godziny, moim i nie tylko moim zdaniem, jest to nie słuszny aj.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://i38.tinypic.com/90ov9y.jpg
http://i36.tinypic.com/oan628.jpg
http://i35.tinypic.com/rh04mw.jpg

P.S.

7. Odwołania od kar w postaci AdminJaila poniżej 500 minut nie będą rozpatrywane.

Wiem, ale siedzieć w aj'ocie 2 godziny za nic, jest nie słuszne.
  • Do góry
    • 0

#2 Strzaskany3324 13/10/2009 - 10:31

Strzaskany
  • Gracz
To może wyjaśnij to z Quel'em na serwerze? Bo odwoływanie się do takiego rodzaju kar jest "śmieszne" albo po prostu odsiedź bez płaczu, tyle ode mnie.
  • Do góry
    • 0

#3 Kali71 13/10/2009 - 10:34

Kali
  • Gracz
Chciałem z nim to wytłumaczyć, ale Quel nie da sobie pewnych rzeczy wytłumaczyć. :D Odsiedź bez płaczu? Fajnie, tylko szkoda że mam czekać 2 godziny za nic.
  • Do góry
    • 0

#4 Brze 4 13/10/2009 - 10:43

Brze
  • Gracz
Ja byłem tym pijakiem rzygającym na twoje auto i zgadzam się iż AJ nie słuszny. Gdybyś ktoś zrobił to samo z moim Freewayem co ja z Bulletem Kaliego to też by bez mordobicia się nie odbyło, więc nie widzę powodu by określać takie zachowanie Non-RP.

No i zauważyłem że wsiadł na motor, więc podbiegłem do niego i go kilka razy uderzyłem, on w ogóle nie odegrał akcji Rp.

Myślałem, że kopiesz motor, to iż HP zaczęło mi spadać ujrzałem jak już odjeżdzałem i postanowiłem wysiąść i dać animke, lecz w tym czasie dostałeś się do AJ.

Tak więc, AJ się Kaliemu nie należy i jeśli ma zaistnieć taka potrzeba to mogę ja odbyć karę za brak reakcji na ciosy(czy jak to tam się zwie), niż żeby Kali miał siedzieć za coś czego nie zrobił.
  • Do góry
    • 0

#5 moNs 118 13/10/2009 - 10:43

moNs
  • Gracz
Widziałem to i za to nie powinno być AJ. Nie wiem czym sugerował się Quel.
  • Do góry
    • 0

#6 Kali71 13/10/2009 - 10:47

Kali
  • Gracz

Ja byłem tym pijakiem rzygającym na twoje auto i zgadzam się iż AJ nie słuszny. Gdybyś ktoś zrobił to samo z moim Freewayem co ja z Bulletem Kaliego to też by bez mordobicia się nie odbyło, więc nie widzę powodu by określać takie zachowanie Non-RP.

No i zauważyłem że wsiadł na motor, więc podbiegłem do niego i go kilka razy uderzyłem, on w ogóle nie odegrał akcji Rp.

Myślałem, że kopiesz motor, to iż HP zaczęło mi spadać ujrzałem jak już odjeżdzałem i postanowiłem wysiąść i dać animke, lecz w tym czasie dostałeś się do AJ.

Tak więc, AJ się Kaliemu nie należy i jeśli ma zaistnieć taka potrzeba to mogę ja odbyć karę za brak reakcji na ciosy(czy jak to tam się zwie), niż żeby Kali miał siedzieć za coś czego nie zrobił.

Dziękuje za szczerość :P, mało jest to spotykane. A co to tego że napisałem że nie odegrałeś akcji rp, to tak wyglądało, bo ja cie bije z buta a ty nie reagujesz, lecz przepraszam za to osądzenie. :D
  • Do góry
    • 0

#7 William723 13/10/2009 - 10:50

William
  • Gracz
Sądziłem, że to będzie dobra akcja, niestety - zawiodłem się na was. Wszystko zostało zrobione na odpieprz, zero pomyślunku.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych