Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[ban] chaz_ali

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ZMIOTKA1 27/01/2011 - 19:07

ZMIOTKA
  • Świeżak
Pisze za uzytkownika proevo
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Chaz Ali
Administrator/moduł nadający karę:system
Powód kary:ucieczka z aj
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Witam szanowna administracje. Tego bana dostałem dosyc dawno. Został on nadany niesłusznie,gdyz było to w sylwestra(o ile dobrze pamietam). Duzo narodu było na serwie i było jakies 15 min do północy. Miałem straszliwe lagi. mam internet z limitem. Kazdy kto ma taki internet wie ze jezeli przekroczy sie limit zwalnia niesamowicie. I własnie wtedy dostałem ajota. zdziwiło mnie to ze wcale do niego nie zostałem przeniesiony... Po pewnym momencie postanowiłem zrobic /q i wejsc ponownie, aby sprawdzic czy w nim jestem. Więc zrobiłem /qs I zaraz po nacisnienciu entera zrobił mi sie "server the closed" Wydawało mi sie to dziwne ze tak szybko zareagował tym bardziej ze wolno chodził. No i kiedy juz wszedłem drugi raz ujrzałem bana:( Apelowałem ale odrzucaliscie moje apelacje.
Bardzo prosze aby tym razem administracja odblokowała moja jedyna postac. Bardzo stęskniłem sie za tym serwem. Serwery dm to nie to samo co role play, a inne polskie serwery nie dorastaja temu nawet do paznokci od nóg:)

Edited by ZMIOTKA, 28/01/2011 - 09:46.

• Back to top
    • 0

#2 proevo 57 28/01/2011 - 10:16

proevo
  • Gracz
witam. Dziękuje użytkownikowi ZMIOTKA za napisanie apelacji. Ja nie moglem tego zrobic, gdyż wyjechałem na ferie. Myślałem ze jak wroce apelacja bedzie juz rozpatrzona, ale niestety.
//edit
Zanim wyjechalem napisalem apelacje w zlym dziale, a Z użytkownikiem Zmiotka znam sie. I oznajmil mi wczoraj ze apelacja zostala odrzucona. Poprosilem go, aby napisal ją za mnie. :rolleyes:

Edited by proevo, 28/01/2011 - 10:18.

• Back to top
    • 0

#3 Rangy7980 05/02/2011 - 13:42

Rangy
  • Gracz
Obaj jesteście cheaterami i kłamiecie strasznie - pozwolę sobie powtórzyć zdanie: screen z banem poprosimy.
  • Back to top
    • 0

#4 Denisok1107 06/02/2011 - 12:20

Denisok1
  • Gracz
Poza tym długo coś na tych feriach byłaś - Jeden dzie :lol:. A jeżeli naprawdę postanowiłeś wyjechać gdzieś na ferię z określonym tak krótkim limitem czasu to mi przykro.
  • Back to top
    • 0

#5 Narcyz6 07/02/2011 - 17:10

Narcyz
  • Świeżak
Możliwe, że system popełnił błąd tak jak u mnie, tyle że ja dostałem bana ''wymuszona naprawa'' no cóż , życzę jak najszybszego un bana : )
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic