Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNAJ] Kenji Funakoshi


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Anioł1 12/10/2009 - 22:02

Anioł
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Kenji Funakoshi
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: GameMaster 207
Powód uznany przez administratora: Sygnalizacja świetlna obowiązuje

Wyjaśnienie poszkodowanego: Wiem że jest to dość nietypowa prośba o UNAJ, no ale jednak jest (zwłaszcza że prośby poniżej 500minut AJ nie są rozpatrywane). Jadę sobie z moim znajomym admiralem w stronę hotelu niedaleko urzędu, jadę zgodnie z przepisami, zatrzymuję na każdym jednym świetle. Gdy już wjechałem na zajazd do hotelu nagle zostałem wrzucony do AJ z powodem napisanym powyżej. Zdaje sobie sprawę że mogłem pominąć jedną sygnalizacje świetlną (chociaż nie wydaje mi się), no ale i jak dla mnie jest to przesada, aby dawać karę za coś, co jest tak małą pierdółką.

Zrozumiałbym karę gdybym naprawdę omijał każdą jedną sygnalizację świetlą oraz popierdział przez całe miasto nie zważając na przepisy drogowe. Chciałem tez napisać iż nie jestem botem i niestety ciężko jest mi się skupić na: chacie gry, jeździe i światłach (pominę chat Steam'a). Naprawdę wchodząc na serwer miałem nadzieję że będą mógł się odprężyć po ciężkim dniu, no ale gdy dostałem AJ po mniej więcej 15 minutach gry, jeszcze za coś tak drobnego, to po prostu grać się odechciewa.
Byłem również zadowolony z tego iż miałem czyste konto od kiedy zacząłem grać (Od mapki na wsi). Sama długość kary nie jest krzywdząca, tylko sam fakt jej nadania. Dodatkowo złożyłem aplikację do frakcji, także taka kara po prostu psuje mój wizerunek. Zauważyłem także iż nie byłem jedyną osobą która dostała AJ za przejeżdżanie na czerwonym świetle, może poruszą to jakąś dyskusje na ten temat.

Chciałbym się również dowiedzieć, dlaczego to admin, a nie policja rozwiązuje sprawy, które są czysto IC.

Dowody: http://iv.pl/images/...f0j6fbakxp3.png
http://iv.pl/images/17u51sx77pcts8zhq4su.jpg
  • Back to top
    • 0

ErinoL23 13/10/2009 - 00:38

ErinoL
  • Gracz

Chciałbym się również dowiedzieć, dlaczego to admin, a nie policja rozwiązuje sprawy, które są czysto IC.http://h-rp.pl/thread-10546.html

A co do sprawy,wjechałeś driftem pod hotel,nie stałeś na światłach więc zostałeś ukrany.
  • Back to top
    • 0
0 user(s) are reading this topic