Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNBAN]Brian Copeland

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

dogulaz 246 12/10/2009 - 20:16

dogulaz
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Brian Copeland
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: YoMen - Rick Poey
Powód uznany przez administratora: Bug Using
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak, pewnie chodzi o to, jak zarobiłem około 20k od 13 do teraz? Kupiłem lakier, ok, przemalowałem auto. Przemalowałem drugie, ale ceny specjalnie brałem droższe. Aż nikt się nie skapnął, że 2000$ to za dużo. Później kupiłem alarm i immobuliser czy jak to się tam mówi. I zacząłem montować to w autach, tak do godziny 21:10. Kiedy zostałem zbanowany za Bug Using? Nie wiem za co? Kilka wyjaśnień może nie za za bardzo zwiazanych z tą sprawą.

1. Prowadzę organizację na której mi zależy: Dlaczego miałbym używać bugów?
2. Gram tutaj od końcówki v3 i jakoś nie naprzykrzałem się graczom.

W każdym bądź razie, jeśli zrobiłem jakiś błąd, to proszę mi wytłumaczyć. Jeśli zaś nie zostanę odbanowany - dzięki za grę i mile spędzony czas.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie potrzebny, zostałem zbanowany.

edit//: Powiem szczerze, że ten update jest zbugowany strasznie. Więc może robiłem coś przez przypadek.
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 12/10/2009 - 20:19

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Wiem, że nie powinienem się wypowiadać, ale Brian to dobry gracz... Moim zdaniem powinno mu się wytłumaczyć co jest nie tak i danie ostatniej szansy. Niech dostanie, np. 120min. AJ.
  • Back to top
    • 0

Ukleja3 12/10/2009 - 20:20

Ukleja
  • Świeżak
Należy się unban, myślę że to nie był bugusing, to był czysty zarobek.
  • Back to top
    • 0

Joker0 12/10/2009 - 20:25

Joker
  • Świeżak
YoMen powinien tutaj dac glos i wytlumaczyc jaki to byl BUG.

//Frank: Ban na 5 dni
  • Back to top
    • 0

Blokers4 12/10/2009 - 20:25

Blokers
  • Gracz
Uu, no bug czy nie bug nie znam się. Może np. odjąć tą kase co zarobił jeśli to bug, każdemu nalezy się druga szansa.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 12/10/2009 - 20:26

S.O.G.
  • Świeżak
Potwierdzam ! Kiedy tylko byłem online, on stał na stacji i zarabiał.
  • Back to top
    • 0

Dziadek 0 12/10/2009 - 20:30

Dziadek
  • Zbanowani
Jestem za unbanem dobry gracz tyle gra dobre RP i teraz ban...

//Frank: Ban na 5 dni
  • Back to top
    • 0

Jen165 12/10/2009 - 20:35

Jen
  • Gracz

Więc tak, pewnie chodzi o to, jak zarobiłem około 20k od 13 do teraz? Kupiłem lakier, ok, przemalowałem auto. Przemalowałem drugie, ale ceny specjalnie brałem droższe. Aż nikt się nie skapnął, że 2000$ to za dużo. Później kupiłem alarm i immobuliser czy jak to się tam mówi. I zacząłem montować to w autach, tak do godziny 21:10. Kiedy zostałem zbanowany za Bug Using?

I wez tu teraz, taki mechanik zarobi tyle. Taki pilkarz w jeden dzien moze tylko 300$. Zallll, lecz nie wiem o co za bardzo chodzilo Rickowi
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 12/10/2009 - 20:55

YoMen
  • Zbanowani
Unban, odejmuje 19k z twojego konta. Jeśli chcesz się wiecej dowiedzieć napisz na skype.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic