Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]Alice_McKennedy

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Lisek 0 12/10/2009 - 20:15

Lisek
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Alice_McKennedy
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Peter_Bridge
Powód uznany przez administratora:Cheater
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Niestety brak.Za szybko sie to działo aby
zrobić SS'a.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Opisze dzisiejszą sytuację z niesprawiedliwym banem.Pracuje jako taksówkarz i miałem zlecenie pojechania do LV.Klient wysiadł i kazał mi pokazać gdzie jest hotel.Wskazałem mu jego położenie,ten podziękował po czym odszedłem i nagle zapadam sie pod tekstury i po pewnym czasie spadania znalazłem sie koło hotelu w SF.5 sekundy po dziwnym "teleporcie" postać zaczeła sama mi biec w powietrzu do LV.Nie wiedziałem o co chodzi.Postać dobiegła chyba gdzieś obok piramidy i zostałem zbanowany.Wiem że przez lagi występuję takie dziwne bieganie które nie kontroluje gracz.Naprawde prosze o UnBan bo nic nie zrobiłem a postać nawet nieźle sie rozwija.

Z góry dziękuję.

Lisqu
  • Back to top
    • 0

MrozQ 1 12/10/2009 - 20:32

MrozQ
  • Zbanowani
Więc tak, widziałem całą tą sytuacje. Jechałem z nią oraz był jeszcze pasażer. Auto należało do mnie. Kiedy dojechaliśmy do miejsca które klient sobie zażyczył był to hotel grzzime o ile dobrze pamiętam. Wtedy Alice poszła pokazać gdzie jest to miejsce kiedy weszła na schodki i pokazała klientowi gdzie wejście a potem odeszła "zapadła sie pod ziemie" .Widziałem jak jej nick spada. Moim zdanie powinna dostać UnBan gdyż był on spowodowany bugiem lub wolnym ładowaniem sie tekstur osoby poszkodowanej.
  • Back to top
    • 0

B M62154 12/10/2009 - 21:16

B M
  • Zarząd
Cheat, definitywnie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic