Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany][UnAJ] Ashley Salonio

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Rey_Palashen 0 12/10/2009 - 14:55

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Ashley Salonio
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Systemowo.
Powód uznany przez administratora: GunCheat (Nie nadał mi AJ Administrator tylko serwer)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Otóż grałem w SA przy czym miałem zainstalowanego sobeita po grze w Singu (wiadomo że każdy lubi się pobawić), miałem go wyłączonego na F12, gadałem również na Skype z kolegami gdy jeden z ludzi na Skype zaprosił jakiegoś swojego kolegę i automatycznie mi zminimalizowało. Kliknąłem na pasku aby weszło mi na SA i w menu głównym zacięła mi się gra. Na początek wcisnąłem ctrl + alt + delete aby wyłączyć SA w procesach lecz nie pomagało gdyż nie wyskakiwało mi to okienko menadżerem. Zdenerwowałem się i zacząłem naciskać wszystkie przyciski od esc do entera przy klawiaturze NumLock. Również nie pomogło więc zresetowałem po prostu komputer. Zalogowałem się na postać a tu 65000 AJ :/ Nie pisałem na /a o to aby mnie wypuszczono z AJ bo i tak nikt by mi nie uwierzył. Proszę Administrację o wyciągnięcie mnie z AJ lub przynajmniej zmniejszenie do 100 minut za kare że w ogóle miałem sobeita zainstalowanego. Aha to jeszcze było przed update jak by ktoś się pytał Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie posiadam bo nie miałem jak zrobić.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 12/10/2009 - 15:16

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Dziwna sytuacja chodź moim zdaniem chyba są możliwe takie przypadki.
Skoro mówisz że miałeś wyłączony to ci wierze, raczej nikt nie jest taki głupi że będzie cheatował na H-RP.
Ja też się przyznam że miałem sobeita ze względu na singla dla zabawy. :P
Heh sądzę że powinno dać ze 150 min AJ, niech odsiedzi i gra sobie dalej. Każdemu może się takie coś zdarzyć :D
  • Back to top
    • 0

Enerv28 12/10/2009 - 15:21

Enerv
  • Gracz
Technicznie jest to niewykonalne, jeśli miałeś grę na pasku - ściemniasz równo.
  • Back to top
    • 0

CoveN124 12/10/2009 - 15:26

CoveN
  • Gracz
moim zdaniem powinien dostac UNAJ... A ty Enerv zawsze piszesz że ktoś ściemnia ... Ja mu akrurat wierze :D bo prze zemnie dostal AJ ;P bo ja dodałęm do konfy kolege ... Akurat z nim gadałem... :D i w pewnym momencie zniklal ze skype ... :P wiec to chyba prawda .
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 12/10/2009 - 15:28

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Jak miałem grę na pasku to nie mogło ale gdy kliknąłem na SA i byłem w menu głównym to naciskałem wszystkie przyciski w tym właśnie też F1-12 i może wtedy mogło się wcisnąć i coś się poustawiać w sobecie jakieś dziadostwa ;/ 
Proszę Administrację aby wypowiedziała się.
Pewnie i tak nikt mi nie uwierzy bo powie że ta historia zmyślona jest :D
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 12/10/2009 - 17:35

Aikon
  • Zbanowani
jestem za AJ gadałem z nimi na Skype 150-200 minut ...
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 12/10/2009 - 17:36

Rey_Palashen
  • Zbanowani
No proszę naprawdę mówię prawdę, zależy mi na tej postaci.
Mam dzisiaj urodziny, zlitujcie się :D
  • Back to top
    • 0

Seba30 12/10/2009 - 22:16

Seba
  • Gracz
Zrobione.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic