Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Zaid Issa

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Marco_Frost 0 12/10/2009 - 14:47

Marco_Frost
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Zaid Issa
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: ---
Powód uznany przez administratora: nie wiem z jakiego powodu.
to było tak ja jechałem na motorze i jechałem na tylnym kole i walnąłem w murek wybiło mnie i przeleciałem nad murkiem potem wyskoczyłem z górki i admin uznał że mam cheaty napisałem o unbana i przyjęli i napisał mi że dostane blocka na Zaid Issa i właśnie nie wiem za co proszę odblokujcie mi Zaid'a bardzo mi na nim zależy jak coś będzie nie tak to dacie mi bana dorzywotniego czyli na chosta i bez możliwości poprawy proszę dajcie mi ostatnią szanse będe lepszy zmienię się na 100 procent a jak nie to dacie mi Bana na Hosta mam nadzieję że dobrze to rozpatrzycie i poza tym teraz podobno jest najlepszy antycheat jak powstał i się z tego cieszę czekam cierpliwie na pozytywną odpowiedź.

No ja wiem że po to mam block ale zrozum ja po to pisałem o UnBana żeby mieć moją starą postać nie wiem co ty robisz ale ja chciał bym odzyskać moją postać mój kolega dostał bana i też dostał UnBana ale nie dali mu block na konto no to jaka to ma być sprawiedliwość że niektórzy dostają block a niektórzy nie dostają block'a to jest dziwne i mój kolega nie wiem ale chyba dalej gra tą samą postacią na h-rp admin go śledził czy coś robi Np cheat albo coś ale się poprawił bo nie miał cheatów i teraz normalnie gra na h-rp to ja też chciał bym UnBlock żeby było sprawiedliwie.Jak chcecie to moge na tym Zaid Issa odziedzieć nawet 600 minut Aj czyli jakieś 10h ale żebym mógł na nim grać na Zaid'zie mi bardzo zależy jak byście mogli to odblokujcie mi go i jak chcecie to dajcie mi te JA bardzo was proszę bo takto będe miał zmarnowane chwile na H-RP najlepszym serwerze i największym RP.
  • Back to top
    • 0

life4true0 12/10/2009 - 14:59

life4true
  • Świeżak
Jak zaczniesz używać znaków interpunkcji to może ktoś rozpatrzy Twoją skargę...
Ciężko to w ogóle zrozumieć, z edytuj posta to może jakoś lepiej na Ciebie administracja spojrzy, ehh...
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 12/10/2009 - 15:02

Mickul
  • Gracz
Dałem Ci szansę gry na naszym serwerze, chociaż nie powinienem i jeszcze masz czelność zakładać trzecią aplikację i wmawiasz mi problemy?

nie wiem co ty robisz ale ja chciał bym odzyskać moją postać

Jeszcze jeden wniosek i zbanuje Cię całego.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic