Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Igor Gagarin

• Please log in to reply
5 replies to this topic

oskarma 0 12/10/2009 - 12:27

oskarma
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:
Igor Gagarin

Imię nazwisko nakładającego karę:
Nieznam, niema w logach

Powód uznany przez administratora:

Niema

Wyjaśnienie poszkodowanego:

Nawet niewiem za co dostałem tą karę. Pewnie za napad na 3 ludzi. Ale jednego w samoobronie. Ale mowa była tam o 240min w AJ. Więc prosze o wyznaczoną wcześniej kare a nie BLOCKA.

Dowody [Odnośnik do zdjęć]:

Posted Image 

Naprawde jestem dobrym graczem. Była jedna sytuacja, że jeden gość oklepał auto mojemu koledze i niechciał oddać kasy. To zrobiliśmy mu BW. Napisał na mnie skarge, że niebyło akcji RP. (w wyjmowaniu noża) Nawet pokazał na SS'ach, że Igor Gagarin wykmuje i chowa nóż. Zabraliśmy mu pieniądze i uciekliśmy z Satiem. Prosze mi powiedzić jaka miała by być RP jak btło takie. Jade z Satiem Jacksonem oddzielnymi autami (ścigsaliśmy już tego gościa) Ja go zatrzymuje satio, wywala go z auta. Satio powiedział do niego żeby dał kase. A on odpowiedział że nie. wtedy podszedłem od tyłu i zaźgałem go nożem. To on się wykazał Non-Rp bp dostał nożęm i sprintował. Wtedy wsiadliśmy do aut i wciekliśmy. A on pisał wtedy skarge na mnie za brak Rp.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 12/10/2009 - 13:23

Family Guy
  • Gracz
Widziałem ostatnio twoje RP na stadionie, podchodziłeś i lałeś każdego w tym i ja trochę ucierpiałem dopiero jak dostałeś BW się uspokoiłeś nie wiem czy potem może dostałeś jeszcze Blocka, ale tak czy siak ja jestem a pozostawieniem blokady ponieważ trochę przesadzasz. Była chyba już raz na ciebie skarga o ile się nie mylę.
  • Back to top
    • 0

oskarma 0 12/10/2009 - 13:24

oskarma
  • Zbanowani
Ja nikogo nielałem. Pozatym David Richardson (ochroniarz) poprosił mnie o pomoc w łapaniu jednego gościa
  • Back to top
    • 0

Satio2318 0 12/10/2009 - 13:58

Satio2318
  • Zbanowani
Uważam ,że powinniście dodać mu 250 minut AJ i odbanować mu dwa konta. Ale moje słowo się mało liczy wyrażam tylko swoją opinię, więc róbcie jak chcecie.
  • Back to top
    • 0

life4true0 12/10/2009 - 14:54

life4true
  • Świeżak
Nie powinien dostać UnBlocka... Dziecko neo zabijającego każdego kto stanie mu na drodze, które nawet nie potrafi wstukać w wyszukiwarke "Igor Gargarin" gdzie wyświetlą mu się skargi na niego... Ja bym mu najchętniej bana dał za Jego n00bskie zachowanie. Jak wydorośniejesz to wróć.
A Blocka dostałeś za non-rp...
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 12/10/2009 - 14:55

Mickul
  • Gracz
Nie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic