Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Uznany][UNBLOCK]Sean Gerreth

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Sean_Gregg 10 12/10/2009 - 11:51

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sean Gerreth
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: -
Powód uznany przez administratora: Coś z kozaczeniem do mafi.
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc tak, stało się to kiedy Baxter poprosił mnie, żebym gdzieś z nim pojechał. Pojechaliśmy, podczas drogi dowiedziałem się, że mamy zamiar kogoś pobić. Był to członek mafi, chociaż o tym nie wiedziałem, ale mniejsza o to. Chodzi mi o to, że ja tam tylko stałem i chciałem pożyczyć TV(ukraść). Pokazane jest to nawet na screen. Powód był taki - zepsuł się nam TV w domu gangu.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Skarga na mnie

Prośbę piszę po raz drugi, bo bardzo mi na tym zależy, Szybko, co do moich AJ, PRAWIE KAŻDY został wyjaśniony i zostałem wypuszczony. Spójrz ile jest "Jail IC". Mam prośbę do graczy, który mnie dobrze znają, niech wypowiedzą się o mojej grze.
  • Back to top
    • 0

Bounce 19 12/10/2009 - 11:54

Bounce
  • Gracz
Sean - Hmm... Dobry gracz, dobre RP. Jestem za UnBlock.
  • Back to top
    • 0

Borsuk.2208 12/10/2009 - 14:02

Borsuk.
  • Gracz

//warn - powielanie wątku.
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 12/10/2009 - 14:07

AbrakadAbra
  • Zbanowani

Takie wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu. Co z tego, że ma dobre RP? Ktoś może mieć zaje**ste RP, może grać jak nikt inny, być mistrzu, a za razem być głupi jak but, kozaczyć do każdego i wkurzać ludzi OOC.

Topic:
Coś go tam widziałem, taki wykozaczkowany koleś... z 500minut AJ, lecz unblock.
  • Back to top
    • 0

Blokers4 12/10/2009 - 14:12

Blokers
  • Gracz
No czy ja wiem, parę razy mnie przekonał że za dobre RP to nie ma. Wskakiwanie na auto, robienie BW skacząc o aucie. Ale cóż kasy ma powinien dostać drugą szansę, jesem ZA unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 12/10/2009 - 18:48

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Raz pamiętam jak wskoczyłem na auto i kopałem, ale więcej razy nie kojarzę. Moim zdaniem zbytnio się nie kozacze, jak jesteś biały to tobą pomiatam - tyle. Może popełniam błędy, ale każdy je robi, bardzo proszę o danie mi szansy.
  • Back to top
    • 0

Freak0 12/10/2009 - 20:41

Freak
  • Gracz
Sean bardzo dobrze trzyma klimat dzielnicy, jestem za unblockiem, chociaż należała by się kara z 300min AJ ;p
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 12/10/2009 - 20:44

Kapiszon
  • Gracz
Chłopak na prawdę u nas świetnie gra. Dostał Blocka nie słusznie, bo telewizor kradł. Tworzy on dobry klimat razem z nami, bardzo rzadko odpieprza. Jestem za UnBlockiem.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 12/10/2009 - 20:48

Carrat
  • Gracz
Ta, wszystko przeze mnie, a ja nawet nie wiedziałem że Luciano jest w mafii, nikt z nas nie wiedział, IC i OOC, blok niesłuszny według mnie.
  • Back to top
    • 0

Seba30 12/10/2009 - 22:39

Seba
  • Gracz
Niech to będzie dla Ciebie przestrogą, pilnuj się w każdych poczynaniach, ponieważ drugiej szansy - już nie otrzymasz.

Wniosek rozpatrzony pozytywnie.
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 13/10/2009 - 11:14

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Wielkie dzięki, obiecuje, że nie pożałujecie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic