Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucone][unblock] Pejpson_Walker

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Jen165 11/10/2009 - 23:11

Jen
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Pejpson Walker
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Seba
Powód uznany przez administratora: Przelewanie pieniazkow
Wyjaśnienie poszkodowanego: Nie ma co wyjasniac. Zaczelo sie wszystko od tego ze chcialem skonczyc z gra na h-rp(Byl temat na forum). Lecz do tego jednak nie doszlo. Gralem na innych postaciach. Mowilem sobie ze moze po update mi odblokuja ta postac zebym mogl dalej nia grac. W dodatku tego dnia kiedy dostalem blocka jeszcze dobil mnie Spicky z skarga na forum. Mysle ze juz nie jest na mnie zly. Wiem ze zrobilem blad przelewajac kase, lecz nic mozna powiedziec ze nic nie mialem do stracenia, poniewaz chcialem skonczyc z h-rp. Naprawde przepraszam wszystkich. Żałuje, ze chcialem od was odejsc moi psssyjacieeleee.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: --------nie potrzebne--------

pozdrawiam jen
@edit
Oczywiscie zeby nie bylo. Nie bede plakac jezeli nie dostane un~.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 11/10/2009 - 23:41

S.O.G.
  • Świeżak
Jestem za. Cóż, można mu dac szanse, miałem okazję z nim zagrac. Dobrze gra, fajny gośc OOC.
  • Back to top
    • 0

Ice 0 12/10/2009 - 06:24

Ice
  • Zbanowani
Również jestem za. Spędziłem z nim troche czasu na GN. Jest dobrym RPerem, dobrze odgrywa postać... a co do przelewania kasy.. ja dostałem 399 minut AJota.
Ja bym mu dał maksymalnie 200 :D
  • Back to top
    • 0

Jen165 12/10/2009 - 14:56

Jen
  • Gracz
:D. Dzieki za slowa wsparcia.
  • Back to top
    • 0

Skowron. 78 12/10/2009 - 15:23

Skowron.
  • Gracz
Też jestem za unblockiem, Nie znam go za dobrze ale umi grać RP, Wybrał złą drogę ale moim zdaniem powinien dostać ostatnią szanse
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 12/10/2009 - 16:11

Turkus
  • Gracz
Również za unblockiem. Dobre RP, ogarnięty :D.
  • Back to top
    • 0

Kolpik37 12/10/2009 - 16:15

Kolpik
  • Gracz
Jestem za unblockiem. Kilka razy widziałem jego grę IC. Jest ,jak kolega wyżej napisał, ogarnięty.:D

//wszystkie osoby, niezwiązane z tematem, a wypowiadające się - zostają zwarnowane.
  • Back to top
    • 0

Seba30 12/10/2009 - 22:10

Seba
  • Gracz
Tego typu wykroczenie, nawet po tak długim okresie, nie spotka się z aprobatą z naszej strony.

Powodzenia w kreowaniu Jana!
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic