Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unblock]John Dede

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zima727 11/10/2009 - 15:52

Zima
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:John Dede
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:nie pamiętam było to kilka miesięcy temu
Powód uznany przez administratora:-
Wyjaśnienie poszkodowanego:Ta postać dostała blocka,prosiłbym o odblokowanie jej ponieważ moja jedyna odblokowana postać jaką mam to Chris Winters który i tak jest zamknięty w areszcie do czasu rozprawy do 2012 roku i na niej sobie na razie nie pogram,John Dede został chyba zablokowany za tzw Odwalanie (?) z tego co pamiętam,mały wybryk i niestety poszedł block.
Uważam że block jest już przedawniony i niesłuszny.
Po 2. Moje postacie są zablokowane ponieważ byłem zbanowany i automatycznie wszystkie postacie zostały zbanowane,odbanowano mi później tylko Khane i dalej już nie odwalałem, i już nie mam zamiaru tego robić.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: nie posiadam
  • Do góry
    • 0

#2 Strzaskany3324 12/10/2009 - 07:17

Strzaskany
  • Gracz
Yhm. John Dede pamiętam tą postać jak odwalała w skinie Kurczaka, biegałeś zapewne pod ratuszem i biłeś ludzi, poza tym BH robiłeś i w ogóle złamałeś wiele zasad RolePlayingu. Ja myślę że jeżeli chcesz pograć dalej a masz tylko jedną postać to wybierz inną, bo tą słusznie masz zablokowaną, tyle odemnie.
  • Do góry
    • 0

#3 Paweł Chonchera147 12/10/2009 - 09:38

Paweł Chonchera
  • Gracz
Odrzucam, z tego co widzę wszystko się zgadza do tego na postaci masz już 100 min AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych