Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Jurij Lebiediew

• Please log in to reply
11 replies to this topic

aikonovsky0 11/10/2009 - 13:07

aikonovsky
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jurij Lebiediew
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Administracja
Powód uznany przez administratora: złe użycie do ,niepoprawna gra.
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Wiem bracia Lebiediew byli masakrą, totalną masakrą ...Nie powinno w ogóle ich być . No cóż stało się . Strasznie za to przepraszam , za moje odwalanie i za złe użycie do , zrozumiałem to :D Chciałbym bardzo wrócić do gry .
Szkoda mi się rozstawać z Tą postacią ... Byłem w Niebalajszy , przez to odwalałem , ponieważ czułem się kozak . Starałem się grać bardzo dobrze . Wiem czasami mi to nie wychodziło ,ponieważ wygłupiałem się . I jeszcze to to złe użycie do (Wzrok Jurjego jest poważny ,a zarazem straszny,wielu ludzi doprowadził on do zawału) wiem bez sensu, strasznie żałuje . Za co przepraszam Administrację i graczy którym zaszkodziłem . Obiecuję poprawę w mojej grze RP jak i przestać odwalać na serwerze . Prosiłbym Administrację o Blokadę Broni jak i wydalenie z Organizacji (Niebalajszy)
Blokada pozwoli na to abym nie odwalał jak i wydalenie z organizacji ... Będę czuł się wolnym obywatelem i zacznę od nowa .. Uzbieram na dom , samochód. I będę grał spokojnie ... Nie będę do nikogo zaczynał będę grał spokojnie . Proszę administrację o odblokowanie mi postaci (Jurij Lebiediew)
Jeszcze raz przepraszam za wszystko i proszę Administrację o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby , naprawdę obiecuje poprawę...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
chyba nie potrzebne .
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 11/10/2009 - 13:08

AbrakadAbra
  • Zbanowani
Nie. Byłem z tobą w Niebalszai. Żenujący poziom RP. Jesteś słabym graczem. Za słabym.
  • Back to top
    • 0

aikonovsky0 11/10/2009 - 13:12

aikonovsky
  • Gracz

Nie. Byłem z tobą w Niebalszai. Żenujący poziom RP, plus oszustwa OOC (Pyta się mnie OOC "jak dać broń", a gdy piszę, on mnie zabija :P) Jesteś słabym graczem. Za słabym.

ja ? to ja byłem ? Nie to był Endru kurde ;/ jak chcieliśmy dać ck borysowi ...
Ja wtedy musiałem lecieć ;/ to mi mama podleciała i wyłączyła kompa bo przedłużałem chyba z 2 h :D wiec sorry :D
  • Back to top
    • 0

Kacper 49 11/10/2009 - 13:15

Kacper
  • Gracz

Byłem w Niebalajszy , przez to odwalałem , ponieważ czułem się kozak . Starałem się grać bardzo dobrze .

Więc nie chcę wiedzieć jak wygląda u Ciebie wzorowa gra.
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 11/10/2009 - 13:27

AbrakadAbra
  • Zbanowani

Nie. Byłem z tobą w Niebalszai. Żenujący poziom RP, plus oszustwa OOC (Pyta się mnie OOC "jak dać broń", a gdy piszę, on mnie zabija :P) Jesteś słabym graczem. Za słabym.

ja ? to ja byłem ? Nie to był Endru kurde ;/ jak chcieliśmy dać ck borysowi ...
Ja wtedy musiałem lecieć ;/ to mi mama podleciała i wyłączyła kompa bo przedłużałem chyba z 2 h :D wiec sorry :D

A no tak, wybacz... Co nie zmienia faktu, że grasz non rp.
  • Back to top
    • 0

Nigga0 11/10/2009 - 13:45

Nigga
  • Świeżak
Jestem za banicją. Żałosny poziom RP.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 11/10/2009 - 13:59

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Wy to wszyscy jesteście surowi bo patrzycie po nickach... Od razu jak zobaczycie kolesia z nickiem Lebiediew nad głową to od razu odrzucacie.
Ani mi - Endru Lebiediew ani Jurij Lebiediew nie chcecie dać unBlocka chodź dostaliśmy te blocki za to że tylko byliśmy w Niebalszaji.
Teraz nie ma tej mafii, ani Borysa więc byśmy grali bardzo dobrze gdyż większość mówiła że to on nas prowokował.
Zbliża się update jak każdy wie więc chcieli byśmy zacząć od nowa lecz na tych postaciach nie innych.
Nie jesteśmy gorsi czy lepsi od nikogo i każdemu należy się druga szansa.
Ja - Endru Lebiediew proszę jeszcze raz aby dano nam drugą szansę. Jeśli będzie na nas chodź jedna skarga lub raport to możemy się wtedy pożegnać,
Co wy na to ? Dacie nam taką szansę ?
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 11/10/2009 - 14:01

AbrakadAbra
  • Zbanowani
Endru, jesteś totalnym lamusem, wiesz. Nie ma Borysa, będziecie grali RP, hahaha! Uśmiałem się, a teraz tak na serio. Pamiętasz, robienie CK Boryskowi? Borysek zwinnie zrobił sobie crasha, Ty zagadałeś mnie OOC tekstem "Jak oddać broń", a gdy Ja ci to tłumaczyłem, Ty wlepiłeś mi BW. To było żałosne z twojej strony. Ja bym wnosił raczej o bana dla ciebie, a nie o unblocka, phi. 
Wszystkie te Lebiediewy to pomyłka.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 11/10/2009 - 14:05

Rey_Palashen
  • Zbanowani
To raczej ty jesteś śmieszny bo dobrze wiedziałeś że nie można zrobić członkowi z mafii CK.
To że się zapytałem jak oddać broń to prawda była bo nie wiedziałem jak oferować komuś broń.
Potem sobie pomyślałem bo byłeś nieuczciwy ponieważ gdy przeszukaliśmy Borysa i mu all zabraliśmy to myślałeś że my Ciebie posłuchamy i podzielimy się paroma dolcami a ty sobie weźmiesz deagle nie ?
Śmieszny jesteś i chcesz rządzić wszystkimi. I nie rób offtopa(przepraszam jak zła nazwa) tylko wypowiadaj się na temat.
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 11/10/2009 - 14:08

AbrakadAbra
  • Zbanowani
To powiedz mi, czemu On zrobił sobie crasha, niby nie mógł wejść bo mu net padł, a tylko dostałem BW, zjawił się po sekundzie. Bardzo, ale to bardzo ciekawe. I ciekawę czemu, moje BW wypadło odrazu po pytaniu "Jak oddać broń", kierowanym do mnie. I, z resztą, sam dobrze wiesz, jak było, więc nie pier**l farmazony. Te wszystkie Lebiediewy to paszoł won, do tego syfu, z którego przybyły.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 11/10/2009 - 14:12

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Weź nie wyzywaj się napinaczu. Kozak jesteś przez kabelek.
Widocznie szczęście było po naszej stronie :D
A ty byś mi oddał deagle jak bym ci chciał zabić twojego kolegę z reala ?
A dziwne że nie odpisałeś na to że nie można robić członkowi tej samej mafii CK.
Bym ci też najchętniej nawbijał ale nie jestem takim człowiekiem który umie tylko wrzucać komuś. Wiesz co to kultura?
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 11/10/2009 - 14:14

Mickul
  • Gracz
Nie oblokuję nikogo z NM.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic