Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unAj] Jacob Wayne

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ice 0 10/10/2009 - 11:59

Ice
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Jacob Wayne
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank
Powód uznany przez administratora: Najpierw: "ooc w /do" a potem "A prosze Cię bardzo"
Wyjaśnienie poszkodowanego: Siedzę sobie w na Alve w pracy, gram a tu jakiś koleś mi płaci za robotę pół ceny, to odegrałem akcje, ze mu rozkręcam śruby w silniku i pisze na /do ze mam blokadę ooc zdejmę z auta trochę hp. Ok koleś wysiadł, ja uderzyłem OOC w auto z parę razy, a ten mnie bije, ok zeszło mu 3/4 hp, a ten nic, wkurzyłem się dałem mu bw. napisałem na /do "sorry, ale nie chciałeś odegrać." i AJ. Więc sie zdenerwowałem i w AJ napisałem "Frank Ty CHUJU, może mi konto zablokujesz!!" Po prostu się zdenerwowałem, bo ciężko jest napisać coś ooc, mając ten czat zablokowany. Przepraszam Franka za obrazę, wiem że to było szczeniackie zachowanie, ale się zdenerwowałem.
Proszę o unAj, albo na krótszy z 170 godzin na 6 godzinek.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: nie mam.

A jeśli nie to może, dlaczego nie?
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 10/10/2009 - 12:04

skb
  • Gracz
Zapomniałeś jeszcze o spamowaniu na /a tekstami 'Daj mi bana bo już tu nie gram'.
  • Do góry
    • 0

#3 Ice 0 10/10/2009 - 12:05

Ice
  • Zbanowani
No, ale przepraszam, mój błąd. zrozum! Zdenerwowałem się. Może porozmawiajmy na skype?
  • Do góry
    • 0

#4 Lisu17 10/10/2009 - 12:07

Lisu
  • Gracz
No jest winny ale chyba 170H to chyba trochę przesada . Jestem za zmniejszeniem bo wina jest ale kara zbyt wysoka wg mnie.

//Frank: 'W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!' Ban na pięć dni.
  • Do góry
    • 0

#5 skb5247 10/10/2009 - 14:41

skb
  • Gracz
1600 minut powinno nauczyć Cię kultury.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych