Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Odrzucony] [UnBan] Zaid Issa

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Marco_Frost 0 10/10/2009 - 11:51

Marco_Frost
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Zaid Issa
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: ---
Powód uznany przez administratora: cheaty
Wyjaśnienie poszkodowanego:Nie wiem za co dostałem bana poprostu jechałem i nic nie zrobiłem bardzo proszę o UnBan'a nie posiadam czegoś takiego jak czity bo czity są dla noobów nie wiem co im to daje ja nie chce mieć cheatów to jest dla noobów bardzo mi zależy żeby tutaj grać już miałem 1 konto globalne podałem koledze pasy i "BAN" i teraz postanowiłem zrobić swoje ja nie miałem cheatów bo po co mi to mnie to nie satysfakcjonuje już tak się cieszyłem że niedługo sa-mp 03 tak na niego czekałem aż będzie update bardzo bardzo bardzo bardzo [x1000]o un bana nie mam cheatow i nie mialem i nie będe miał bo podobno po update będzie nawet wykrywało air bryk czy jakoś tak to nie grał bym po to żeby dostać bana prosze o unbana i czekam na rozpatrzenie sprawy mam nadzieje że będzie pozytywne.
  • Back to top
    • 0

kiraku 19 10/10/2009 - 11:56

kiraku
  • Świeżak
Powtarzasz się ze 48 razy. Za takie coś j bym ci unbana nie dał.
  • Back to top
    • 0

Mickul 1638 10/10/2009 - 11:57

Mickul
  • Gracz
Dziwnym trafem Twój motor nagle przyśpieszał przed górkami i leciałeś spooory kawałek prze China Town. Następnie spowodowałeś, że motor lekko podskoczył i przeskoczyłeś przez murek, co pokazuje pierwsza fotografia.

Posted Image

Druga pokazuje Twoje noobstwo.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Marco_Frost 0 10/10/2009 - 12:41

Marco_Frost
  • Zbanowani
no bo wyskoczyłem bo mi się spieszyło tak masz racje że leciałem bo mi się wyskoczyło ale potem normalnie jezdziłem 
a ten 1 ss to dałem na tylne koło i mnie podbiło każdym motorem da się tak zrobić 
to jest logiczne że zdarza mi się wyskoczyć ale ten 1 ss to dałem na tylne koło i mi motor wybiło to zrobiłem taki skrut bo mi się spieczyło przyznam należy mi się za to AJ jakieś 30 minut ale nie ban każdy tak może zrobić
mam nawet SS na innego heatera i jak bym miał cheaty to było by coś widać jak chcecie moge pokazać te SS jak jakiś cheater lata. 
i mam 1 pytanie czemu masz wycięty prawy dolny kawałem SS 
bo jak kojaże jak oglądam na filmikach to w tym miejscu pokazuje się logo cheata
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O 174 10/10/2009 - 22:31

Kosior_P.O
  • Świeżak
Piszesz 100 razy to samo i do tego coś kręcisz. 12 lat masz tak?
Ty i ta Twoja cała rodzina ISSA to jedna wielka pomyłka...

Ja bym Ci unbana nie dał.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 10/10/2009 - 22:46

S.O.G.
  • Świeżak
"Cheater zawsze pozostanie cheaterem" ;p
  • Back to top
    • 0

Mickul 1638 11/10/2009 - 09:13

Mickul
  • Gracz
Zamieniam bana na blocka. Załóż nową postać.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic