Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Unban] Vincenzo_Arcon

• Please log in to reply
27 replies to this topic

Rc0n 0 10/10/2009 - 10:56

Rc0n
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Vincenzo Arcon
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: ---
Powód uznany przez administratora: Pewnie obraza
Wyjaśnienie poszkodowanego: Miałem crasha i nie mogłem wsiąść do blisty jako kierowca, więc zrobiłem to jako pasażer. Dostałem przez skrypt BW i odsiedziałem ten czas. W tym czasie przyjechał Marco Minghetti i postanowił mi pomóc. Odegrałem kilka /do i /me uznając, że moja postać spała (Uznałem, że to najlepsze rozwiązanie). Jak przyjechał medyk to owy gracz żalił się jaki to jestem zły na kanale OOC. Poprosiłem raz by przestał i odjechał, potem drugi. Za trzecim razem zdenerwowałem się i napisałem mu na . "Wypierdalaj". Dostałem kick'a, pt. "Sam wypierda*aj". Wszedłem na serwer i po prostu pogratulowałem mu, po czym wyszedłem. Czy słowo debil uraziło tak kolege, że postanowił mi nałożyć banicję?

Od jakiegoś czasu jestem urażony pracą Gamemasterów. Jun Seito prowadząc pościg za mną nie mógł sobie poradzić, więc poprosił Emilie Caffrey by mi dał aj'ota (Jazda non-rp + nie odgrywanie wypadku - wjeżdzałem tylko w uliczki i nawet panowie z PD nie mieli nic przeciwko mojej jazdy). Potem Bobby Iverson uznał walnięcie w jeden słup wielkim przestępstwem za co poleciał 30 minut Admin Jail'a). Skoro to co napisałem do Mamy uraziło go tak bardzo, że postanowił mnie zbanować to jak ja się powinienem czuć? Będę mądrzejszy - PRZEPRASZAM.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://iv.pl/images/...6ki65o945eb.jpg

Jak widzicie, przyznałem się. Dałem sam ss'y, ale zanim wyniesiecie konsewekcje przeczytajcie wyjasnienie do końca.
  • Back to top
    • 0

Pinky 0 10/10/2009 - 11:05

Pinky
  • Zbanowani
Jak dla mnie przesadziłeś. I ban jest słuszny, może się przyznałeś ale może nawet jutro ci odbije i zaczniesz klnąc i przezywać bo na przykład ktoś ci auta nie sprzedał za taką kwotę jaką chcesz. Kultura obowiązuje.

@edit
A ciebie nie usprawiedliwi że on cie wkurzył więc, musisz od razu wysyłać wyzwiska w jego stronę. GM nie może zawsze być fair bo koleś sobie sprintuję np. do San News bo zaraz zamykają... I dlatego ma mu nie dać AJ? Nie!
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 11:10

Rc0n
  • Zbanowani
Mam szanować kogoś, kto nie zachowuje się fair wobec mnie? Spójrz na błędy jakie popełnił Gamemaster. Ja nie chcę doszukiwać winy, bo wina leży po mojej i po jego stronie. Nie gram tak często na serwerze, by przejmować się wirtualnymi przedmiotami. Uraziła mnie postawa gamemastera. Nie uszanował mojej prośby, a to, że ma tam jakąś rangę zwalnia go z tego? Zamiast pomagać woli szkodzić? Wyjasnij mi to. Wytłumacz mi, dlaczego z nas dwóch tylko ja poniosłem konsekwencje? Bo jestem zwykłym graczem?

Masz zły tok myślenia. Spójrz na screenshot, gdzie widać część żali GM'a. Zamiast wystawić AJ'ota, albo po prostu wyjaśnić jak poprawnie powinienem postąpić. Ja to odebrałem jako atak słowny... Twój przykład ze sprinterem nie bardzo pasuje do tej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

David108 10/10/2009 - 11:26

David
  • Gracz
Według mnie nalezy sie UnBan, gram z arc0nem już dość długo i wiem na co go stać, wkurzył sie - Wam sie to nigdy nie zdarzyło? Jakby tego było mało, tylko on został ukarany za błąd dwóch osób... Coś tu jest nie halo.
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 11:28

Rc0n
  • Zbanowani
Skoro już wezwał karetkę i postanowił poświęcić chwilę czasu na odegranie RP to wolałem już cos wymyśleć. Nawrzucałem mu po kick'u, który mnie bardzo uraziło. Nie odpuścił i postanowił mnie zbanować pomimo, że rozpoczął ten konflikt, może pokaże wam w to tak.

Mama postanowił na OOC pisać jak to źle odegrałem akcje RP
Napisałem by odjechał i zaprzestał pisania na OOC
Mama nadal piszę na OOC
Napisałem by sobie odjechał
Mama nadal pisze na ooc
Napisałem by wypierdalał
KICK
Wszedłem na serwer, pisząc mu, że jest debilem.
BAN przez kokpit.

Skoro uważacie, że to ja zawiniłem to proszę o ponowne zweryfikowanie sprawy z łagodniejszą karą. ;0
  • Back to top
    • 0

Mama5 10/10/2009 - 11:46

Mama
  • Gracz
Chciałem żebyś użył choć troszkę wyobraźni, przyjechała karetka, lekarz cieszył się że ma jakieś zajęcie bo nie są aż tak często wzywani, a ty udajesz że śpisz na środku drogi. Nie możesz współpracować z innymi graczami? Nawet na miejscu by Cię przebadał, zabandażował i to wszystko, miał by radoche że sobie fajnie rozegrał akcje RP. Ale z Wami się nie da grać, nic, zero wyobraźni... Tylko wyzywać i przeklinać na innych potraficie.
  • Back to top
    • 0

Yahoo2 10/10/2009 - 11:47

Yahoo
  • Gracz
Ten Marco to noobek. :D. Należy się Arconowi unban :P.

Pomyliło mi się imię, a nie ty z nim więc uspokój się kolego.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 10/10/2009 - 11:48

Gapis
  • Gracz
Też uważam iż gamemasterom odbija, prawdą jest iż mają dużo pracy. jednak dziwię się, że za coś takiego leci ban, natomiast za NJ Przed samym ratuszem, po wysłaniu raportu, brak odezwu.
Ba, Po drugim raporcie leci Admin Jail za "Spam na /report"

@Up- Teraz ja nie wytrzymam. Jaki MARIO? czy MARCO_MINGHETTI to MARIO_MORETTI? nie- więc przestańcie mnie do cholery mylić z nim!

Co do tematu- również jestem za unbanem- bez przesady, dla mnie zbyt błahy powód.
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 15:21

Rc0n
  • Zbanowani
Dobra, mama. Wypowiedz się na temat nadania mi banicji, bo właściwie po to ten temat powstał...
  • Back to top
    • 0

Gość (saqaris) 10/10/2009 - 15:32

Gość (saqaris)
  • Goście
Ban nie słuszny...
  • Back to top
    • 0

Mama5 10/10/2009 - 16:09

Mama
  • Gracz
Jestem za UnBanem. Napisałem w innym temacie że nie będę chamem, to jest tylko gra, ale przez tą grę wiele osób traci nerwy. I nie kojarzcie mnie z Mario Moretti. Choć oczekuje przeprosin, bluzgać na siebie nie dam.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 10/10/2009 - 16:18

Gapis
  • Gracz
@UP Co przez to sugerujesz? Że to ja ten zły, i ci reputację psuję?
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 10/10/2009 - 17:55

ksiomal
  • Zbanowani
Nie lubie Arcona, za bardzo się czepia. Jednak potrafi dobrze IC grać, i ten głupi wypadek nawet z nim się bardzo fajnie odgrywało. No gdyby nie parę komentarzy OOC, za Unbanem.
  • Back to top
    • 0

Mama5 10/10/2009 - 18:12

Mama
  • Gracz
Nikt mnie obrażać nie będzie, ja się poniżać nie dam i tyle. Ja chcę tutaj grać dla przyjemności a nie dla psucia sobie nerwów.
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 18:31

Rc0n
  • Zbanowani

Nikt mnie obrażać nie będzie, ja się poniżać nie dam i tyle. Ja chcę tutaj grać dla przyjemności a nie dla psucia sobie nerwów.

To samo mogę powiedzieć ja w twoją stronę.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 10/10/2009 - 18:33

Fisher
  • Gracz
Taki drugi Spliner(Nie Splinter..), choć kłamie, to i tak wychodzi na swoje a przy okazji doprowadza do banicji dobrych graczy.

Jestem za UnBanem, gdyż z Rc0nem da się odegrać perfekcyjną akcję IC, m.in samo podanie kanistra jest przyjemnośćią :D .
  • Back to top
    • 0

Mama5 10/10/2009 - 18:33

Mama
  • Gracz
Ja Cię nie obraziłem. Chciałem poruszyć Twoją głowę do pobudzenia wyobraźni.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 10/10/2009 - 18:37

ksiomal
  • Zbanowani
Mama, ty za nie wiadomo kogo się uważasz. Zmuszasz kogoś do gry pod ciebie. Ta cała postać Marco taka jest. A do tego celu wykorzystujesz jeszcze GM'a.
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 18:46

Rc0n
  • Zbanowani
Samo ignorowanie moich próśb było dla mnie brakiem szacunku. Nie chciałem wysłuchiwać twoich lekcji, a Ty na robiłeś to na siłę. Widzisz w tym pozytywy? Bo ja nie.

Ale ten temat nie powstał by sobie dogryzać, wiec proszę o weryfikację...
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 10/10/2009 - 18:49

ksiomal
  • Zbanowani
Dodatkowo widać na SS, Gre Mamy. Czyli wcinanie głupich komentarzy w czystą gre IC.
  • Back to top
    • 0

Ganges 65 10/10/2009 - 18:54

Ganges
  • Gracz
Vincenzo Arcon? Wypad cheaterze.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 10/10/2009 - 18:56

Fisher
  • Gracz
No prosze, widać wysłannik Splinera i tu się zjawił, wypad, nie tolerujemy tu kłamstwa!
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 19:01

Rc0n
  • Zbanowani
Kenichi, ten co zabił kogoś przed komisariatem i gonił mnie z piłą. Otarłem Cię samochodem i już bełkoty na OOC bym Ci kase oddawał. <śmiech>
  • Back to top
    • 0

Mama5 10/10/2009 - 19:11

Mama
  • Gracz
Dobra, ja się nie wypowiadam. Dosyć nerwów straciłem. Jeśli wykorzystaniem GM'a jest nielizanie dupy kolegom to jest fajnie. Ja ze wszystkich zarzutów zostałem uniewinniony. :D Piszcie co chcecie, ja w ten wątek już nie zaglądam.
  • Back to top
    • 0

Ganges 65 10/10/2009 - 19:23

Ganges
  • Gracz
Otarłem? Tak, tak otarłeś że straciłem 600 hp wozu ^^. I jeszcze jechałeś na godzie wozu. ^^
  • Back to top
    • 0

Rc0n 0 10/10/2009 - 19:43

Rc0n
  • Zbanowani
Jeżeli twoja piła łańcuchowa jest tak długa, że była w stanie mnie dosięgnąć z pewnej odległości to tak - napewno miałem god mode. :D
  • Back to top
    • 0

Gość (saqaris) 10/10/2009 - 20:42

Gość (saqaris)
  • Goście

Jeśli chcesz grać dla przyjemności to po co się na stanowisko GM'a pchałeś ? Idiotyczne zachowanie z twojej strony... i jeszcze nie zamierzasz zaglądać w ten wątek, to twój obowiązek, ty nałożyłeś banicje.
  • Back to top
    • 0

Mama5 10/10/2009 - 21:28

Mama
  • Gracz
Tutaj Cię zaskoczę bo jako GM się nie "patyczkuje" i najpierw upominam, a jeśli ktoś sobie nic z tego nie robi i do tego jest arogancki nakładam karę. To coś w stylu "bezstresowe GM'owanie". :D Tak samo tutaj, widzisz mój pierwszy post na drugiej stronie? Widzisz... O czym tutaj jeszcze rozmawiamy? Uraziło mnie to, ja chciałem dobrze. Chciałem żeby medyk był zadowolony z tego co robi bo oni nie są często wzywani, ale inni mi w tym nie pomagają. Proste. Miałem dobre intencje i to na tyle. Jeśli Rc0n czuje się w jakimś stopniu urażony to przepraszam, ja chociaż nie unoszę się honorem i potrafię przyznać się do błędu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic