Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]Mathew Street

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Isamu_Amori 0 10/10/2009 - 07:57

Isamu_Amori
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Mathew Street
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Konrad
Powód uznany przez administratora:Wał z Autem (( Dałem kluczyki zamiast oferuj)) i kłótnia z Konradem
Wyjaśnienie poszkodowanego:
A wiec tak . Ban którego otrzymałem jeszcze na Postaci ((Maslak-Cris Moris)),
ciągnie się za mną aż do dziś . Ta zła opinia o mnie daje się we znak do dzisiejszego Dnia!!!.
Bana dostałem jeszcze na v3 ((Czyli dość Dawno )).Po dwóch Miesiącach zlekceważyłem Bana i
nie doceniłem "Łaski" Konrada z tym ze pozwolił mi przebywać na forum.
Myślałem że jak założę nową Globalna postać
pozwoli mi zapewni mi anonimowość.
Ztwożyłem nowa Globalna postać MattYou i zacząłem grać od zera.
Po nie całym miesiącu gry na postaci Mathew Street
Konrad ze swoimi możliwościami sprawdził zę MattYou to jest Naprawdę Ja ((czyli maślak)).
Konrad napisal mi tak " złóż podanie o UnBana niech cie inni ocenia".
I po czym złożyłem ze 8 takich podań . Które były porażką.
Pierw próbowałem na tak zwanego n000ba którym pisałem
Za cytuje "KOchany Miśku i Konradzie" ,
Drugi post o unBaba Tak zwane pisanie na ostrzął ((czyli Na szybko))
Chciałbym żeby Administracja serVera H-RP dała mi szanse .

Z Poważaniem .
Mathew Street.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Logi

• Back to top
    • 0

Kobył1180 10/10/2009 - 08:06

Kobył
  • Gracz
Okej, jako jestem związany z tym banem, wypowiem się. Po pierwsze, cała twoja wypowiedź powinna wyglądać tak:

Imię nazwisko poszkodowanego:Matthew Street
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Konrad
Powód uznany przez administratora:Wał z Autem ( Dałem kluczyki zamiast oferuj) i kłótnia z Konradem.
Wyjaśnienie poszkodowanego:
A wiec tak. Ban którego otrzymałem jeszcze na Postaci (Maślak - Cris Moris),
ciągnie się za mną aż do dziś. Ta zła opinia o mnie daje się we znak do dzisiejszego Dnia.
Bana dostałem jeszcze na v3, czyli dość dawno. Po dwóch miesiącach zlekceważyłem bana i
nie doceniłem szansy Konrada, z tym, ze pozwolił mi przebywać na forum.
Myślałem że jak założę nową Globalna postać
pozwoli mi zapewni mi anonimowość. Stworzyłem nowa Globalna postać MattYou i zacząłem grać od zera.
Po nie całym miesiącu gry na postaci Matthew Street, Konrad ze swoimi możliwościami, sprawdził, że MattYou to jestem naprawdę Ja, czyli Maślak. Konrad napisał mi tak:"złóż podanie o UnBana niech cie inni ocenia".
I po czym złożyłem, że 8 takich podań. Które były porażką.
Pierw próbowałem na tak zwanego n000ba którym pisałem, za cytuje "Kochany Miśku i Konradzie",
drugi post o unBana był pisany na odstrzał, czyli na szybko.Chciałbym żeby Administracja serwera H-RP dała szanse mi.

Z Poważaniem.
Maślak. [forum jest OOC :D]
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Logi

Po drugie, jeśli wyzywasz Konrada od najgorszych, to co Ty myślisz ? Że Misiek Ci ułaskawienie da ? Chłopie, trochę przemyśl co robisz, a nie później cierp. Uważam, że można mu dać unbana, pod warunkiem, że dostanie blokadę na konto i będzie grać od zera. Zależy mu ? To co mu szkodzi grać od zera.
  • Back to top
    • 0

Stanley94 11/10/2009 - 11:50

Stanley
  • Gracz
Chyba sobie coś przypominam, aha. To Ty, noobiłeś ciągle na soa... Nie wiem po co się tutaj przenosisz, jak takie miejsce jak to, nie jest dla graczy jak Ty. Popracuj nad ortografią, nie becz jak 8-latek, nie pisz co jeden odrzucony to drugi bo tylko zaśmiecasz forum. Twoje zachowanie, świadczy o 8 podań odrzuconych.
  • Back to top
    • 0

Obszan 0 11/10/2009 - 15:46

Obszan
  • Zbanowani

Chyba sobie coś przypominam, aha. To Ty, noobiłeś ciągle na soa... Nie wiem po co się tutaj przenosisz, jak takie miejsce jak to, nie jest dla graczy jak Ty. Popracuj nad ortografią, nie becz jak 8-latek, nie pisz co jeden odrzucony to drugi bo tylko zaśmiecasz forum. Twoje zachowanie, świadczy o 8 podań odrzuconych.

Dobrze jest to powiedziane! Ile razy mówiłeś "Pierdo** HRP,poje*** admini" a na następny dzień jak wchodziłem na forum pisałeś o un-Bana! Ty sam nie wiesz czego chcesz,wydaje mi się jak byś dostał UN-BANA wiele by się nie zmieniło! Miałeś już tyle postaci i ciągle bany? A w ogóle na jakim v3!? Pół roku temu? Czy dostałeś bana miesiąc temu!?
  • Back to top
    • 0

Piecho22 11/10/2009 - 15:50

Piecho
  • Gracz
No chyba tu ktoś żartuje...

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Człowiek wulgarny, kłamliwy, chce zrobić z każdego idiotę - he he, chce. Nie wychodzi mu to.
Crash podczas akcji RP, /q po walnięciu w słup... Nie potrzebni Nam tu tacy.
  • Back to top
    • 0

Isamu_Amori 0 11/10/2009 - 16:16

Isamu_Amori
  • Zbanowani

No chyba tu ktoś żartuje...

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Człowiek wulgarny, kłamliwy, chce zrobić z każdego idiotę - he he, chce. Nie wychodzi mu to.
Crash podczas akcji RP, /q po walnięciu w słup... Nie potrzebni Nam tu tacy.

Ty chłopie masz najebane załoze sie ze opruucz sampa ty nic kurwa niemasz do roboty bo jestes spasionym grubym chujem ;***
  • Back to top
    • 0

Piecho22 11/10/2009 - 16:19

Piecho
  • Gracz
@up. Warn.

@down. Też warn.
  • Back to top
    • 0

ComiC0 11/10/2009 - 16:21

ComiC
  • Gracz
Jestem również na nie. Była jakaś akcja RP, a on jak sobie coś przypomni od razu spam i płacz na czatach OOC. Ciągła sprzedaż aut przez czaty OOC. Dostanie UnBana i dalej będzie "odpierdalać" przez takich jak on serwer idzie na dno. Jeszcze gdzieś to jest z 10 prośba. Moją propozycją jest to aby go zbanować na forum.
  • Back to top
    • 0

R 2843 11/10/2009 - 17:57

R 28
  • Gracz
Hmmm znałem gościa jeszcze z czasów wspomnianego Soa. Byłem tam Head Adminem. Naprawdę nie zasługuje na unbana. Człowiek strasznie dwulicowy. Hmm można go posądzać również o wymienione wyżej czyny jak np. wulgarność. Jestem na NIE. Z poważaniem BS
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic