Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Jimmy Dempsey.

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Kapiszon 79 09/10/2009 - 22:40

Kapiszon
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jimmy Dempsey.

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek.

Powód uznany przez administratora: Wypuszczenie więźniów z Komendy PD.

Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc witajcie. Na wstępie mówię że tak, dostałem słusznie bana, nie wiedziałem co robię. Chciałbym dostać UnBana dlatego że owa akcja z gangiem okazała się jednym wielkim MG, dzień czy dwa dni po moim banie. Chciałbym po prostu wyjaśnić że nie mam zamiaru już nigdy dochodzić do PD. Zrobiłem wielki błąd tam dochodząc który dopiero teraz sobie uświadomiłem. Byłem troche zdenerwowany tym że nie może być teoretycznie żadnej korupcji, ale cóż, regulamin to regulamin. Przepraszam całą Administracje oraz Delavor'a za to co zrobiłem.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://h-rp.pl/thread-9824.html
  • Back to top
    • 0

Flipper4 09/10/2009 - 22:49

Flipper
  • Gracz
No tak, jako naoczny świadek tego zdarzenia, jestem za UNBANEM. Dlaczego? Hmm pan Marco Minghetti zrobił MG na gang i ich aresztował, tak ale uf pan nie dostał ban'a. Dlatego myślę że Jimmy zasługuje tu na drugą szanse jako iż nie było na niego żadnej skargi nigdy, stara się być dobrym graczem, a jego rp jest na wysokim poziome. Chłopak wyraził skruchę moim zdaniem.

Ps. GN 3 dni później i tak zostało wypuszczone OOC za tą akcje.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 09/10/2009 - 23:28

Cazzy
  • Świeżak
Przez to że ich wypuściłeś doszło do mojego bana, z udziałem tego gangu co wypuściłes. :/
  • Back to top
    • 0

Arch15 10/10/2009 - 00:18

Arch
  • Gracz

Możecie mi bana dać, mi nie zależy.

W dziale skargi piszesz tak, a tutaj tak.
Dlaczego błąd ? błąd to jesteś Ty.
Za MG są niższe kary, niż za mieszanie dwóch postaci różnych od siebie. IC macie całkowicie inną osobowość, tu policjant, a tu gangster. Nie mów, że to przez PD, czy Minghetti'ego, bo to przez Ciebie. Jak wiedziałeś, że zrobił MG, trzeba było donieść i kumpli wyjąć w sposób normalny, czyli MG-nie ma akcji. Proste.

//edit
Teraz będziesz mógł grać RP na postaci z gangu :D
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 10/10/2009 - 00:26

Kapiszon
  • Gracz
Kiedy miałem widzieć jak Minghetti robi MG? Nie widziałem, proste. Napisałem tak tam wtedy bo mi już nie zależało, ale są pewne granice które sam przekroczyłem i żałuje.
  • Back to top
    • 0

Freak0 10/10/2009 - 08:36

Freak
  • Gracz
Za MG są niższe kary? Kiedy Misiek dał bana Chrisowi za MG to sam się go spytałem. "a co to za MG jest ban?"

a on na to odpowiedział "tak". Czyli wychodzi na to, że połowa PD powinna dostać bana za masowe MG -_-'.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 10/10/2009 - 08:55

Mouruder
  • Gracz
Z unbanem bym jeszcze poczekał...
Najpierw naucz się grać na innych serwerach.
  • Back to top
    • 0

Dawid4643 10/10/2009 - 09:00

Dawid
  • Gracz
UnBan? Okey, ale jeszcze nie teraz. Dziwnie zagrałeś i teraz trzeba to przeczekać.
  • Back to top
    • 0

Doggy 200 10/10/2009 - 09:10

Doggy
  • Świeżak
Ja jestem również za UnBanem, wie że zrobił błąd, a teraz wyraził skruchę, no UnBan będzie ale nie teraz, byle by był jak najszybciej, to bardzo dobry gracz :D

Marouder.Czemu ma uczyć się grać na innych serwerach, hm? Uważasz że jego RP nie jest zbyt dobre by tu grać czy co? Niewiem co chciałeś przez to powiedzieć, eh.
  • Back to top
    • 0

Flipper4 10/10/2009 - 12:42

Flipper
  • Gracz
Wy uważacie że on jest ten zły, Ok ale czemu, on ma cierpieć za błędy innych, którzy tak nie zostali ukarani hę? Do policji i tak nie wróci, wiec styczności jak tak bardzo go nie lubicie nie będziecie mieli. Mieszacie go dalej z błotem, a chłopak ma chęci do poprawy, których wy mu nie chcecie dać. Może popatrzcie na to z innej tej lepszej strony. Widziałem ludzi, odbanowanych za cheaty, przekazywanie majątku, nawet za mg, wiec i tu dałbym szanse chłopakowi, na poprawienie się i pokazanie, że on też może, pokazać jakim jest graczem z tej lepszej strony.
  • Back to top
    • 0

Cichyx093 0 10/10/2009 - 12:53

Cichyx093
  • Zbanowani
Powiem tak, każdy człowiek uczy się na błędach i nie ma ludzi którzy ich nie popełniają. Możliwość od banowania mu postaci pozwoli na danie drugiej szansy dzięki której będzie mógł pokazać jak bardzo mu na dobrej grze zależy. Zapewne wie jak ma się teraz zachowywać i stosować do zasad dobrego grania bo w końcu przyznał się do błędu. Najbardziej liczy się przyznanie do własnego błędu i chęci poprawienia się. W końcu jak nam udowodni ,że zasługuje na drugą szansę bez możliwości wykazania się ? Jestem za un banem myślę ,że chłopak się poprawi i na pewno każdy z was chciałbym móc otrzymać drugą szansę. (druga szansa jest jak nowe życie dzięki któremu możemy stać się jeszcze lepsi)
  • Back to top
    • 0

B M62155 15/10/2009 - 11:18

B M
  • Zarząd
Unban, AJ, blokada OOC.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic