Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Matthew Lorenzo

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Lorenso4 09/10/2009 - 21:36

Lorenso
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Matthew Lorenzo
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank
Powód uznany przez administratora: /q podczas akcji i złe użycie /do.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dzisiaj Jun Tao za to że powiedziałem niech naprawia auto, mówił że coś tam nie rozkazuje mu i że nie naprawi. I potem mnie wyzywał.

Pomyślałem że na dzisiejszą noc razem z szajką go napadniemy. Tak też się stało ja i Vinncie Lorenzo który też dostał blocka podjechaliśmy pod alve a on tam stał. Wysiadłem z pałką i uderzałem go do 50 % hp. Myślałem że da /ranny czy coś jak prawidźiwy RP a ten nie! Wyciągną shotguna z rupieci jakiś w alve co były niby, następnie rozpoczoł strzelać i schował shotguna pod bluzkę. Pisze mi na /w pr0 el0 ja mu odpisuje chyba ty po tylu uderzeniach z pałki. Wchodze do alve on mnie leje ,to ja go mówię DM jak nic i non rp ale gramy dalej niech będzie. Prawie ma bw zostawiłem go niech da /ranny on nagle Bh ucieka z alve i zamyka mnie i Vinnciego w sposób non rp. I dzwoni na policje! Pd przyjeżdza a ja pisze na ooc stop czekam na admina albo gm bo rapota wtedy wsyałałem na niego. Ale nie! Pd own3d strzela po autach i daje bw Vinnciemu za nic, mowie na ooc kurwa stop głuchy? mowie ze czekam na admina i po tym perf słowa które mnie rozwaliły Juna Tao : graj RP... PD mnie paralizuje kajdanki daje to chcąc dalej czekać na admina a niezostać gdzieś wywożonym dałem /q i weszłem ponownie i udałem się w strone alve czekać dalej na admina. Gdy pisałem raport dostałem blocka.

Użyłem źle /do ponieważ jun dał że jest w krwi a ja dałem że nie jest przecież nic mu się nie stało po tym jak dostał z pałki i strzelał z shotguna.

Proszę o UNBLOCKA za to że nic nie zrobiłem. AJ za /do mogę odzsiedzieć nic więcej. To /q nie było tak że serio nie chciałem odgrywać akcji tylko że PD nie rozumiało ooc jak dawałem że czekam na adminow i zaraz będzie po srpawie. Podjechałem po /q znow pod alve i dawałem raporta a tu block.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: mam s/s jak Frank mnie blokuje nic po za tym. Prosze o zobaczenie logów. Jest jak wyciągam pałke i bije Juna a on potem z shotguna wyciąga z śmieci , potem go chowa pod bluzkę i bije mnie a następnie zamyka mnie w alve...

ps. Vinncie już niepisze tego samego drugi raz jak coś dla niego też proszę.
  • Back to top
    • 0

Luca131 09/10/2009 - 21:41

Luca
  • Gracz
Twoja szajka miała być mała i działać w LV , tak? Już panoszysz się po Sf bo administracja akceptowała Ci organizację. Trzeba było robić SS na Jun'a i napisać skargę a akcje ic dokończyć. Jestem przeciwny unblokowi..

Panoszysz się na terenie SFCC - tak jakby :>
  • Back to top
    • 0

Lorenso4 09/10/2009 - 21:46

Lorenso
  • Gracz
Jakbyś wiedział nikt prawie nie ma ochoty grać IC z non rp który dostaje i nic. Po 2 jestem w LV ale kogoś z SF też moge pobić...

Po drugie jak niemam s/s to już jestem przegrany? gdyby admin pomógł i by mu zależało by sprawdził logi i się dowiedział a nie niesłusznie oskarżał.
  • Back to top
    • 0

Luis_Loosen9 09/10/2009 - 21:55

Luis_Loosen
  • Świeżak
Tak to prawda. Przejechałem tam sobie autkiem a tu widze biją go pałkami, a on z śmieci jakiś wyciąga shotguna :D brak reakcji i strzela w wszystkich. To Jun tutaj zawinił nie Matthew i Vinnci , porachunki to dostać miał. Ale widać jego reakcje i telepatyczne zamykanie alve... a następnie dzwonienie po policje. Tyle odemnie. Niesłuszny block.
  • Back to top
    • 0

skb5267 09/10/2009 - 22:01

skb
  • Gracz
http://www.iv.pl/ima...8qsa26mz8v1.jpg
http://www.iv.pl/ima...o3ymnq95yp8.jpg
http://www.iv.pl/ima...ajlbws53r4t.jpg
http://www.iv.pl/ima...ln7ws3d69zw.jpg
Sama gra ooc.
  • Back to top
    • 0

Lorenso4 09/10/2009 - 22:04

Lorenso
  • Gracz
Tak tłumaczyłem im niech wkońcu przestaną bo czekam na adminów.. Ehh...
  • Back to top
    • 0

device7 09/10/2009 - 22:05

device
  • Gracz
No i oczywiście nie możesz sobie znaleźć ciekawszego eventu niż "wymuszanie haraczy", "napady", "sutenerstwo" oraz "lichwa"(w "rp'owej" wersji...). Jak w każdej innej organizacji nie potrafiłeś wyjaśnić jak sobie będziecie zapełniać czas, czym się będziecie zajmować:
"Sprzedawanie broni, itd.".
Czyli jak w każdej innej aplikacji.

I naucz się, że na H-RP nie zrobisz porządnego napadu jeśli nie umówisz się wcześniej Out Of.

Podsumowując: Tobie przydalaby się blokada na konto, za to że posiadasz nick z nazwiskiem "Lorenzo"(inni też mieli takie nazwisko i dostali blokadę kont, czemu Ty nie?), nie umiesz grać(post Franka, wyżej), jesteś nubem, który o byle gówno pisze skargi. A tamtemu Junowi też coś wlepić jeśli to tylko prawda z tą strzelbą z śmieci czy czegokolwiek.

Edycja:
"Czekam na adminów"
A po co Ci admin, nie umiesz tego w żaden inny sposób załatwić? Nie możesz pójść na jakąś ugodę, wytłumaczyć gościowi co zrobił źle? Nie, musisz pisać skargę, czekać na admina bo Ty [nie]potrafisz grać RP i bydlacznie musisz pokazać, że jesteś-bydlak- lepszy od tamtego.
  • Back to top
    • 0

Lorenso4 09/10/2009 - 22:09

Lorenso
  • Gracz
Zrobiłem coś złego? gdyby admin widział akcje Juna , to by dostał srogiego aja i by było po akcji i bym odjechał z alve. Ale nie najpierw oleją raporty a potem dają.

Dostali bo chcą być fajni.

Kto tu jest nubem i się wywyższa. Dobrze że ty znalazłeś towarzystwo z którym siedzisz na dzielnicy i się nudzisz i niegrasz z innymi nubami którzy nieumią odegrać uderzeń z pałki.
  • Back to top
    • 0

skb5267 09/10/2009 - 22:12

skb
  • Gracz
Nie jesteś sam. Czasem robot musi sprawdzić inne raporty, coś zjeść i pograć sobie dla przyjemności. W tym przypadku robot dostał crash'a, a ty dałeś sobie /q. Zero skruchy, blokada zostaje.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic