Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan][Forum]Voilan

• Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kalipse 0 09/10/2009 - 11:21

Kalipse
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Voilan
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Misiek[zapewne]
Powód uznany przez administratora: Post nic nie wnoszący do tematu, pisanie głupstw.
Ban zostanie zniesiony: 22-10-2009, 19:26
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc zapewne dostałem za coś co niestosownego w dziale: Niesprawiedliwe kary. Nie wiem nawet za co ale przepraszam i chciałbym UnBana żeby mieć możliwość pisania. Albo przynajmniej zmniejszenie go na 2-3dni. Bo uważam że 2tygodnie to długo, przepraszam i z góry dziękuje.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Do góry
    • 0

#2 Arm117 09/10/2009 - 14:00

Arm
  • Świeżak
W każdym temacie jest chociaż twój jeden post , nie koniecznie z sensem.

Moim zdaniem Assasyn i ty to najwięksi spamerzy na forum! Nie spamujcie tyle

...i Kacper.

Za unbanem.

On przynajmniej pisze z sensem.
  • Do góry
    • 0

#3 Mouruder799 09/10/2009 - 14:12

Mouruder
  • Gracz
No fakt, ze ostatnio pospamowal troche odpisywal na kazdy post, widać, że szybko chciał nabić 1000 postów.
Można dac unbana i obserwować go troche.
  • Do góry
    • 0

#4 Toretto42 09/10/2009 - 14:18

Toretto
  • Gracz

* Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Dostaniesz jeszcze bana za Multikonto.

Piszesz posty w każdym temacie i to nic nie wnosi (krytyka lub tak czy też nie). NIe zdejmujcie mu bana, on się wje**** gdzie można .
  • Do góry
    • 0

#5 Kalipse 0 09/10/2009 - 14:20

Kalipse
  • Zbanowani
Tak fajnie, mute na 2-3dni za zbyt częste pisanie, rozumiem ale na 2 tyg? Widać że ten kto dał to nie żałuje dawać okresu czasu.

* Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Dostaniesz jeszcze bana za Multikonto.

Piszesz posty w każdym temacie i to nic nie wnosi (krytyka lub tak czy też nie). NIe zdejmujcie mu bana, on się wje**** gdzie można .

Odezwał się krytyk. Multikonto? chyba na forum bo nie miałbym sobie czym pomóc w postaci MK, postacie są zbanowane, a założyłem kiedyś drugie bo miałem procenty, i żeby odwiedzać po to to miałem.
  • Do góry
    • 0

#6 Zima727 09/10/2009 - 14:21

Zima
  • Gracz
  • Do góry
    • 0

#7 Robert2 09/10/2009 - 14:22

Robert
  • Świeżak

...i Kacper.

Za unbanem.

//Frank: Ban na 5 dni
  • Do góry
    • 0

#8 Krawiec.0 09/10/2009 - 14:36

Krawiec.
  • Gracz
Tak, 2 tygodnie to długo, lecz prawdą też jest, że spamujesz :D Mimo wszystko jestem za zniesieniem bana na 3 - 4 dni.
  • Do góry
    • 0

#9 Kalipse 0 09/10/2009 - 14:39

Kalipse
  • Zbanowani
Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

PS: To jest spam, a ja po prostu piszę co myślę i tyle.
  • Do góry
    • 0

#10 Solve46 09/10/2009 - 16:00

Solve
  • Gracz
Jestem za UnBanem

//Frank: Ban na 5 dni
  • Do góry
    • 0

#11 KolczyQ54 09/10/2009 - 16:05

KolczyQ
  • Gracz
A ja za zostawieniem bana. Obraża mnie ciągle i uważa, że wszystko mu wolno. Nie ma mowy...
  • Do góry
    • 0

#12 Kalipse 0 09/10/2009 - 16:08

Kalipse
  • Zbanowani
To tylko i jedynie na Skype, nie lubię rozmawiać z przemądrzałymi 11latkami. A nie obrażam cię bo cie jeszcze nie obraziłem, a jeżeli tak sądzisz to mi wyślij cytat. jedynie powiedziałem co o tobie sądzę i tyle. Nie tylko ja tak sądzę.
  • Do góry
    • 0

#13 Fisher13 09/10/2009 - 18:30

Fisher
  • Gracz
Odezwał się przerośnięty krostolatek, zostawcie Mu bana bo ciągle się do wszystkiego dobiera..obraża na każdym kroku młodszych użytkowników.
  • Do góry
    • 0

#14 Kalipse 0 09/10/2009 - 18:37

Kalipse
  • Zbanowani

Odezwał się przerośnięty krostolatek, zostawcie Mu bana bo ciągle się do wszystkiego dobiera..obraża na każdym kroku młodszych użytkowników.

Nie, jedynie takim którzy mi o coś liżą dupę lub same mnie wkurzają.
  • Do góry
    • 0

#15 ksiomal 0 09/10/2009 - 21:08

ksiomal
  • Zbanowani
Mądrala, jego posty żeby go przekonać żeby był za unbanem, uważa się za nie wiem kogo. Dzieciak. Pamiętam jeszcze jak kazałeś mi dać deagla żebyś nie pisał skargi : D
  • Do góry
    • 0

#16 Mikuś 144 09/10/2009 - 21:18

Mikuś
  • Świeżak
Te jego drugie konto można przeboleć. Ale jego durne posty, głównie w większości nic nie wnoszące do tematu, gdzie mądrzy się jak napuszony paw nie powinny występować. Nie.
  • Do góry
    • 0

#17 J4RyZz 9 09/10/2009 - 21:25

J4RyZz
  • Zbanowani
Violan - Lemonss, po co ta zmiana ? bo nikt go nei lubi i zmienił nick.

poza tym znam jeszcze jego 2 nicki

Dragon - mówi ze to konto brata
Kalipse - nawet avantar ten sam 

Te jego drugie konto można przeboleć. Ale jego durne posty, głównie w większości nic nie wnoszące do tematu, gdzie mądrzy się jak napuszony paw nie powinny występować. Nie.

święte słowa !
  • Do góry
    • 0

#18 Mikuś 144 09/10/2009 - 21:27

Mikuś
  • Świeżak

Co mu to dało? Tylko pokazał, że jeszcze bardziej pokazuje swój " poziom ". Nawet ma 17 lat.. Woah! A niedawno się urodził w 93'. :D
  • Do góry
    • 0

#19 Cris_Ryders 5 09/10/2009 - 22:23

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Jestem za UnBanem

Takie coś mnie irytuje... Dlaczego ludzie tak piszą " Jestem za UnBanem ", aby nabić postów i być popularnym, nie w tym rzecz! Piszcie z rozumem i rozsądkiem, piszcie na temat, gdy już coś piszecie, że jestem " za " lub " nie za " to uzasadnij to chociażby jednym argumentem, bo to już mnie wkurwi*!
  • Do góry
    • 0

#20 Kalipse 0 10/10/2009 - 07:33

Kalipse
  • Zbanowani

święte słowa !

Nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj, nie wiesz w jakim celu zmieniłem to też się nie odzywaj, nie wiesz co się stało to się nie odzywaj.
A ty Kereth co o mnie sądzisz to zostaw dla siebie, bo mnie to nie obchodzi.
  • Do góry
    • 0

#21 Arm117 10/10/2009 - 08:03

Arm
  • Świeżak

święte słowa !

Nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj, nie wiesz w jakim celu zmieniłem to też się nie odzywaj, nie wiesz co się stało to się nie odzywaj.
A ty Kereth co o mnie sądzisz to zostaw dla siebie, bo mnie to nie obchodzi.

Oh , on poprostu "pisze co myśli" jak ty to ładnie ująłeś :D.
  • Do góry
    • 0

#22 Mikuś 144 10/10/2009 - 13:09

Mikuś
  • Świeżak
Właśnie, Lemonss, nie jestem za unBanem. Przemyśl swoje szczeniackie zachowanie i te durnowate posty. Tyle ode mnie.
  • Do góry
    • 0

#23 Olekx4179 10/10/2009 - 13:24

Olekx
  • Gracz
Kalipse,Volian i co jeszcze? Lemonss? Multikonta. Nie możesz korzystac z innych multikont?
Jestem przeciw unBanowi. Zachowujesz się jak nuub. I uczęstniczyłeś w Force Car Jacking, ha!

@down
A co ma moja ilośc do twoich multikont? Ty z Francaisem oszukałeś manego z zamianą aut! (FCJ), ale to nie temat o tym.
  • Do góry
    • 0

#24 Kalipse 0 10/10/2009 - 14:07

Kalipse
  • Zbanowani
Ty spójż na siebie Olekx. ( 1,457 (8.95 postów dziennie)
A i o co ci chodzi z tym Force Car Jacking? ja nawet nie wiem co to jest więc mi nie wmawiaj że w jakiś akcjach non RP uczestniczyłem. A tak jedno konto było brata, bo nie chciałem dawać mu mojego, potem sobie zmieniłem nick z Lemonss na Voilan więc to nie MK, a Kalipse? miałem kiedyś 100% zrezygnowałem tam i tym zacząłem, kasy sobie nie przekładam, ani nic co jest niezgodne z regulaminem też nie robię więc nie wiem o co ci biega, a i odezwali się krytycy.
  • Do góry
    • 0

#25 Fisher13 11/10/2009 - 09:34

Fisher
  • Gracz
No, czyżby kolejne konto? :D .
  • Do góry
    • 0

#26 Banana 4 11/10/2009 - 10:29

Banana
  • Świeżak
Lemonss, Ty jesteś tutaj taki nie winny? Tak, zawsze kogoś bluzgasz na skype a jak my Ci odpowiemy to płaczesz i grozisz, dzieciaczku kochany. I ile masz lat? 14,15? Kłamczuszek...
  • Do góry
    • 0

#27 J4RyZz 9 11/10/2009 - 11:25

J4RyZz
  • Zbanowani
mi mówił ze ma 17 lat, Admingo36 i Strunie mówił że ma 16 lat, a 0lefansy'emu powiedział że ma 14. Zdecyduj się na wiek ...
  • Do góry
    • 0

#28 Banana 4 11/10/2009 - 11:27

Banana
  • Świeżak
Wiesz, myślę że jest on jakiś dziwny, ja się nie wstydzę wieku no może on tak, za zostawieniem bana no ja bym mu dał bana na cacy, bez przedawnienia (Czy jak to się pisze)
  • Do góry
    • 0

#29 ksiomal 0 11/10/2009 - 14:07

ksiomal
  • Zbanowani

To tylko i jedynie na Skype, nie lubię rozmawiać z przemądrzałymi 11latkami. A nie obrażam cię bo cie jeszcze nie obraziłem, a jeżeli tak sądzisz to mi wyślij cytat. jedynie powiedziałem co o tobie sądzę i tyle. Nie tylko ja tak sądzę.

To aż tka często do lustra gadasz?
  • Do góry
    • 0

#30 Paweł Chonchera147 12/10/2009 - 10:05

Paweł Chonchera
  • Gracz
Ban zniesiony do jednego dnia, jutro będziesz mógł się zalogować.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych