Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock]Carlo Dante

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Flipper4 08/10/2009 - 22:44

Flipper
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Carlo Dante
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Misiek
Powód uznany przez administratora:No to nie odegranie wypadku.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Tak, tak wiem, odwaliłem i bardzo tego żałuję. Trzymałem rękę na "W" auto podjechało. Tak napisałem na ((OOC czy może tego nie być gdyż zrobiłem to nie świadomie bez celu.)) Tak po nadaniu przez Miśka BW, chciałem wpisywać /do że spadłem, że jestem nie przytomny, lecz nie zdążyłem bo została nadana mi blokada kąta. Jako iż nigdy nie odwaliłem, nie było na mnie skarg i staram się być dobrym graczem. Proszę z całego serca o UNBLOCK to się już więcej nie powtórzy mogę to obiecać. No i przepraszam tu za tą sytuację. Myślę że powinno mi się tu dać drugą szansę tak jak np Bob Muffinowi, Baxterowi.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Nie potrzeba.
  • Do góry
    • 0

#2 Enerv28 08/10/2009 - 22:51

Enerv
  • Gracz
Jestem za odblokowanie konta, ostatecznie można mu nadać karę Admin Jail.

//Ban za durny post
  • Do góry
    • 0

#3 John_Mountain 0 08/10/2009 - 22:51

John_Mountain
  • Zbanowani
No dobra już dobra, nie sercuj tutaj. Ja na temat unblocka się wypowiadał nie będę, takie głupie niepogodzenie się z własną przegraną. Jak wy w tym PD nie umiecie wjechać dobrym autem na Mount Chilliad, to już wiem dlaczego ludzie zwiewają wam camperem :D
  • Do góry
    • 0

#4 stree91 08/10/2009 - 23:06

stree
  • Gracz
Tak to jest jak ktoś, chce dostać informacje o hitoshim shimurze pech prześladuje każdego kto macza palce w mojej sprawie :P. A tak, wreszcie jakiś block...dawno ich nie widziałem. Z resztą chłopaki to tylko gra możecie nową postać założyć, jak policja mnie już konkretnie złapie to sam zabije się w areszcie :D. Szkoda, że nie ma tu fck już dawno mojej sprawy by nie było, a osoby w niej uczestniczące nie grały by już. Btw powodzenia wam chłopaki życzę, ja tam już leje na wasze mg, i nawet je akceptuje bo i tak wyjdę z tej sprawy tylko szkoda, że gracie cały czas ooc. Przy każdym morderstwie jakie robię , zostawiam ślady mieszając w to inne osoby, np digle z numerami policyjnymi, odznakę jakiegoś policjanta., moich odcisków palców nie ma przy żadnej osobie bo ślady zacieram. Jednak wy ich do śledztwa nie mieszacie tylko cały czas za mną latacie. Fabio iman zakończył już swoje działanie w mojej sprawie, został powieszony szkoda że nie było go stać na CK.Pozdro.
  • Do góry
    • 0

#5 Len0 09/10/2009 - 00:09

Len
  • Świeżak
Jestem za żeby odblokowali mu konto.

//Ban za durny post
  • Do góry
    • 0

#6 ksiomal 0 09/10/2009 - 15:09

ksiomal
  • Zbanowani
Z nim super się odgrywa akcje RP. Naprawdę dobrze wykonuje swoją robotę. Aż chciałem pochwały pisać :D.
  • Do góry
    • 0

#7 Makaveli7 09/10/2009 - 15:19

Makaveli
  • Świeżak
Również jestem za zdjęciem blokady.
Wystarczy odpowiedni AJ.
Dlaczego? Gram już z Flipperem od v3. Zawsze lubiłem z nim przeprowadzać akcje ic. Nie widziałem jeszcze na niego skargi. Może i nie znam sytuacji która zaskutkowała blokadą postaci ale za całokształt jego gry, dałbym mu jeszcze jedną szanse.
Tyle ode mnie, pzdr :D
  • Do góry
    • 0

#8 Gapis 533 09/10/2009 - 16:02

Gapis
  • Gracz
Również jestem za zdjęciem blokady, grałem z tym graczem dłuższy czas, i wiem iż nigdy nie odwalał, i potrafi grać i trzymać się zasad Roleplay. Każdemu się czasem noga owinie.

(Przepraszam, od kiedy dostaje się bana za durny post?)
//Od wczoraj.
  • Do góry
    • 0

#9 Paweł Chonchera147 15/10/2009 - 11:18

Paweł Chonchera
  • Gracz
Block zdjęty+150 min AJ.
UP: Regulamin przeczytaj, za głupie posty procenty nie wystarczają. Więc będą bany na kilka dni :D
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych