Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Carl Cazzorel

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cazzy9 08/10/2009 - 21:02

Cazzy
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Carl Cazzorel
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Misiek
Powód uznany przez administratora:Podawanie fałszywych info.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Działo się to na terenie gangu , gdy sobie przechodziłem spotkałem ok. 11 ludzi z gangu, zatrzymali mnie rozpoznali że to ten który ich wyzywał z więzienia.(Wyzywałem IC) Pobili, przeszukali, podałem niewłaściwe info (/do) dotyczące przedmiotów, zrobiłem to tylko dla tego że mialem pierwszy raz styczność z gangiem i bałem się o CK gdyż to moja PIERWSZA postać na serwerach RolePLay i przed 5h kupiłem broń za 1.3k. Moja decyzja o kłamaniu była niesłuszna, jęsli unban będzie uznany nigdy nie podam fałszywych danych na /do. Bardzo za ten incydent przepraszam ubiegam się o UnBana dlatego że gdy mam czas wolny wchodze na hrp, gra tutaj bardzo mi się spodobała. Proszę o karę w dużych minutach, na koniec chciał bym przeprosić cały gang a w szczególności administracje za ten wybryk.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Brak
Moje logi z początku nie wyglądają za dobrze, przyznam szczerze że to były początki.
Wyrażam najszczerszą skruche i chce dalej grać i żałuje to co zrobiłem! Bardzo! Ale myśle że to zbyt surowa kara jak na pierwszy raz, lecz szanuje słowo admina.Myśle że jestem gotów do ponownego grania tym charem, zrozumiałem mój błąd. Obiecuje że taka sytuacja sie nigdy nie powtórzy, macie moje słowo.

EDIT: Tylko że jest jedna taka rzecz która wpłynęła na ten Ban, otóż już mówie. Gdy byłem w celi razem z chłopakami z gangu którego mnie napadli, strażnik ich wypuścił a mieli jeszcze troche posiedzieć, strażnik ten dostał Bana oni wyszli i żyli na wolności, no i ich spotkałem na ulicy napadli mnie i to co wyżej napisałem. Jeśli tego incydentu z wypuszczeniem by nie było BYM NIE DOSTAŁ BANA, więc proszę o zrozumienie mnie, wiem że żle zrobiłem.
  • Do góry
    • 0

#2 3ciW85 08/10/2009 - 21:07

3ciW
  • Świeżak
Fakt, źle zrobiłeś, lecz z drugiej strony masz blokadę pierwszy raz(Nie widziałem abyś miał wcześniej), a każdy powinien mieć drugą szanse. Proponuję z 1000minut AJota, oczywiście za unbanem.

//Ban za zbędny post. Dziękujemy, że oświecasz nas swoją błyskotliwością.
  • Do góry
    • 0

#3 Nigga0 09/10/2009 - 22:33

Nigga
  • Świeżak
STANOWCZO NIE! Te człowiek nie umie grać RP! Jak go raz spotkałem to bez aj'ota nie przestał robić DM'u na mnie. Naszczęście GM zareagował.
  • Do góry
    • 0

#4 Cazzy9 16/10/2009 - 20:43

Cazzy
  • Świeżak
Odezwał się człowiek któremu dołączyłem się do skargi i wbił mi 2 bw, rp grać umiem.Popatrz na siebie.

Co do tematu, kiedy kilka razy zostałem napadnięty te info na /do było prawidłowe, ciągle myśle o tej postaci. Naprawde, coś około 1k-1.5k min AJ by mi naprawde humor poprawiło w porównaniu do bana.
  • Do góry
    • 0

#5 Seba30 03/11/2009 - 08:57

Seba
  • Gracz
Ostatnia szansa, dobrze ją wykorzystaj.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych