Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unAJ] John Westers

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 D-Generation-X 1 08/10/2009 - 17:18

D-Generation-X
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:John Westers
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Emilien Morales
Powód uznany przez administratora: Gra OOC, Tutaj porozmawiaj z współlokatorami
Wyjaśnienie poszkodowanego: Przyjechałem do SN, chciałem reklamy i powiedziałem że place kartą, na to osoba która akurat stała za ladą powiedziała abym wsadził karte do czytnika. Kłóciłem się z nią gdyż robi to żle [My dajemy karte pracownikowi aby mógł przeciągnać przez terminal i wbić cene, wtedy klient wbija pic aby zapłacić za tranzakcje] Ale Akurat Pan Za ladą (Mark Twain) był mądry[W innym znaczeniu] że się ze mną kłócił, pojawił się Emilien i AJ. Każdy wie że jezeli chcesz płacić kartą to musisz dać karte pracownikowi aby mógł przeciągnać i nabić cene a nie klient.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Dołączona grafika

JA wysiedze w AJ ale za to niech pan Mark się nauczy troche jak powinno się płacić kartą i niech połowe czasu które dostałem [dostalem 30 wiec 15] posiedzi w AJ i wtedy zrozumie jak powinno się grać podczas płacenia kartą
  • Do góry
    • 0

#2 Neon 2 08/10/2009 - 17:31

Neon
  • Zbanowani
Ehe, to Ty chyba nie byłeś nigdy w sklepie, /oh. Na pewno nie tak, nie wiesz to się nie udzielaj:( Ty wpisujesz pin.
  • Do góry
    • 0

#3 D-Generation-X 1 08/10/2009 - 17:34

D-Generation-X
  • Zbanowani
Ja wpisuje pin ale wczesniej musi przeciągnać karte, nieprawdaż? A on nie poprosił o karte

O 100 post :-]
  • Do góry
    • 0

#4 Neon 2 08/10/2009 - 17:36

Neon
  • Zbanowani
/oh, bo Ty miałeś ją przeciągnąć? ;x
  • Do góry
    • 0

#5 D-Generation-X 1 08/10/2009 - 17:37

D-Generation-X
  • Zbanowani
Pracownik przeciąga karte, nabija cene. Prosi klienta o pin [jezeli karta jest na pin], jak wpisze pin to prosi o podpisanie wydruku, sprawdza podpis czy jest taki jak na karcie i akceptuje na terminalu ze podpis zgodny. A nie odwrotnie że klient przeciąga [wyjątek jest karta na Chip Ale akurat nie używam na serwerze tej kary]
  • Do góry
    • 0

#6 Kowal1143 08/10/2009 - 17:38

Kowal
  • Gracz
Tak, pracownik czasem przeciąga kartą. Widziałem w RL i na filmach czasem też tak jest. Nie przyglądam się filmom.
Ale takich małych kar to nie opyla się wystawiać, lepiej dać mu 150minut AJ.
  • Do góry
    • 0

#7 Neon 2 08/10/2009 - 17:39

Neon
  • Zbanowani
Jakbyś nie mógł tego odegrać, tylko gra ooc only ta? Jakby misiek to zobaczył, to blocka ooc by dał.
  • Do góry
    • 0

#8 D-Generation-X 1 08/10/2009 - 17:41

D-Generation-X
  • Zbanowani
Chciałem ale jak podawałem to kazał wsadzać do terminala karte.

PS : Ja akurat przez sezon pracowałem w jednym sklepie i kilkadziesiąt razy kartą płacili Klienci i według opisu co napisałem na górze zawsze robiłem bo tak się robi.
  • Do góry
    • 0

#9 Neon 2 08/10/2009 - 17:42

Neon
  • Zbanowani
To mogłeś? /oh, dobra - nie wypowiadam się już, to nie ma sensu, a i gratuluje ortografii " to musisz tać "
  • Do góry
    • 0

#10 Bakusiovski339 08/10/2009 - 17:44

Bakusiovski
  • Gracz
Grałeś za dużo OOC, mówiłem "Stop OOC" a ty dalej pisałeś. Więc musisz odsiedzieć.
  • Do góry
    • 0

#11 blackmigogang2936 08/10/2009 - 17:45

blackmigogang
  • Gracz
Nie koniecznie pracownik przeciąga kartę przez terminal. Admin Jail był słuszny, grałeś OOC.
  • Do góry
    • 0

#12 D-Generation-X 1 08/10/2009 - 17:45

D-Generation-X
  • Zbanowani
Przepraszam bardzo, ale każdy to człowiek i ma prawo do błędów

PS : Kara się skończyła ale chce aby osoba właśnie przez niego dostałem AJ dostała kare tak jak kowal mówił 150 minut w AJ
  • Do góry
    • 0

#13 Kobył1180 08/10/2009 - 17:53

Kobył
  • Gracz
Oh, niżeli tu Bartek zajrzy masz bloka OOC za pewne. Kłócić się możesz na /w, a nie zaśmiecasz innym. Tak więc, Jak bym był administratorem dałbym Ci dodatkowe 3 godziny Aj oraz blokadę OOC :D
  • Do góry
    • 0

#14 * B M61465 08/10/2009 - 18:06

B M
  • Zarząd
Blokada OOC.

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych