Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[unblock] Thomas_Ricco

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Stanek23 24/05/2009 - 17:25

Stanek
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Thomas Ricco
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Niestety nie wiem
Powód uznany przez administratora: Nie wiem dokładnie...
Wyjaśnienie poszkodowanego: Przypuszczam że chodzi o wczorajszą akcje więc tak wychodzę sobie z budynku na ranczo po czym wyskakuje do mnie 3 kolesi miedzy innymi Tony Luciano i Luca Monachino i zabija mnie po czym mówi do mnie MASZ CK ja nie chciałem się zgodzić ponieważ nie mieli konkretnego powodu więc zawołaliśmy admina Szybki (Paweł), admin zadecydował że po BW mam nic nie pamiętać wszystko było ok nic nie pamiętałem zgodnie z ustaleniami a dzisiaj wchodzę i patrzę block. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego? skoro admin jasno i wyraźnie powiedział, poza tym policja mnie odbiła i zawiozła na pogotowie. Aha a jeżeli ja mam mieć ck to domagam się żeby je również dostał Tony Luciano i jeszcze jeden ponieważ oni również zginęli w akcji.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie posiadam

• Back to top
    • 0

Seba30 25/05/2009 - 05:46

Seba
  • Gracz
Jedyną szansą na otrzymanie unblocka, jest potwierdzenia swoich słów screenami, bądź wypowiedzią administratora, biorącego udział w zdarzeniu.
Czekamy.
  • Back to top
    • 0

Stanek23 25/05/2009 - 06:50

Stanek
  • Gracz
Admin Szybki może potwierdzić. A dzisiaj się okazało że mój kolega dostał blocka zupełnie bez przyczyny, wczoraj rano normalnie grał przez godzinę, nikt go nie zabił ani nic a dzisiaj wchodzi o 13 i ma blocka Nick: Jackie Gasparino
  • Back to top
    • 0

Seba30 25/05/2009 - 07:06

Seba
  • Gracz
Ten temat jest odniesieniem do Ciebie, kolega niech pisze swoją prośbę.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 25/05/2009 - 07:56

Paweł Chonchera
  • Gracz
hmm... Tak to prawda, przypominam sobie... Gra nie ma polegać na zabijaniu, żeby koledze popsuć grę. Jak sami zauważyliście nie jest to łatwe przyjęcia CK i zniszczenia sobie całej postaci bo to koniec, więc mu odpuściłem... Ale był warunek, myślę że go spełniłeś.
  • Back to top
    • 0

Tomuś0 25/05/2009 - 08:58

Tomuś
  • Gracz
A ja jednak zablokuje. Bądź co bądź akcja RP nie polega na wpisaniu /q gdy się coś nie powiedzie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic