Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] 20 Procent Od Kobyła

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Joker0 07/10/2009 - 23:24

Joker
  • Świeżak
Zażalenie dotyczy FORUM

Poszkodowany Użytkownik: Joker
Moderator nakładający karę: Kobył
Opis Sytuacji: A więc w dziale Ebayu użytkownik David wrzucił na aukcje MP5, oczywiście to jest nielegalne i ten dopisek, że to niby replika jeszcze większe non rp bo każdy wie , że MP5 znika gdy nie ma naboi, a więc to jest w dodatku Kłamstwo, Kiedyś Misiek Kilka razy mówił, że jest zakaz handlowania Tym czego się nie ma. Jakby tego było mało to Sprzedający jest Agentem FBI, a ja dostałem od Kobyła 20 Procent za to iż ostrzegłem ich w tym temacie, że to jest non rp,

Posted Image

Majkel prawdopodobnie także dostał procenty za podobną wypowiedź jak moja.
Proszę o zdjęcie tych 20 % bo POST nie jest glupi i ma sens...
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 08/10/2009 - 05:16

Lemonss
  • Gracz
Procenty dostaliście za to że napisaliście Post OOC w dziale (sam)
Ja dostałem 30% od Milmara w dziale niezaakceptowane propozycje za powiedzenie "chu**" i co? i nie płacze chociaż on nie od tego jest tylko Opiekunem IC, poza tym na 2 miechy.
Przebolejesz 20% kiedyś zniknie.
  • Back to top
    • 0

Kacper 49 08/10/2009 - 07:31

Kacper
  • Gracz
Joker, czytaj uważnie treść ostrzeżenia. Data przedawnienia: 6tego listopada 2009 roku. Oznacza to, że tego dnia kara zniknie.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 08/10/2009 - 08:33

Kobył
  • Gracz
Poczytaj regulamin giełdy. Za ten temat, zaraz wlepię Ci kolejne dwadzieścia z tym samym powodem, chcesz ?

Edit:

((a wiec David, sprzedajesz broń służbową? a może ta broń była zarekfirowana, moim zdaniem totalne NON RP, FBI sprzedaje bron na Ebayu, no naprawde zal na kolkach...))

Twoja wypowiedź, za pewne jesteś dobrym czytelnikiem i doczytałeś, że posty tylko i wyłącznie OOC będą karane, nie ? Pewnie nie, zaraz Ci to pokażę.

1. Każdy post musi zawierać sens InCharacter, a treści OOC muszą być zachowane w podwójnych nawiasach.
2. Post bez treści IC będzie karany odpowiednią wartością warna.

Wszystko jasne. Dziękuje. :D
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic