Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarn][Forum] Butterfly

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Butterfly 128 07/10/2009 - 22:07

Butterfly
  • Ofiara włamania(włamanie)
Imię nazwisko poszkodowanego: Butterfly

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William

Powód uznany przez administratora
: „Idiotyczne wystawianie rzeczy na aukcję”

Wyjaśnienie poszkodowanego:
Na tej aukcji sprzedawałam 2 obrączki. Została na mnie nałożona kara 20%. Nie rozumiem dlaczego pan William nałożył na mnie tą karę. W regulaminie giełdy nie ma słowa na temat rodzaju wystawianych przedmiotów. Wiele osób sprzedaje obrączki. Co jest w tym [przytocze słowa William’a] „Idiotycznego”? Przedmiot który wystawiłam na aukcje „ jest w przedmiotach” więc nie widzę w tym niczego nie poprawnego, a tym bardziej „idiotycznego”

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika
Link do aukcji http://h-rp.pl/post-104245.html
  • Do góry
    • 0

#2 albi14475 07/10/2009 - 22:16

albi144
  • Świeżak
Powinieneś być dumny że zostałes wyróżniony.Ja tam sie ciesze gdy dostane warna.0.o już mam 80 procent i jestem kozakiem.
Uznaj te warny za taką "mini gierke" czym więcej warnów tym wiekszy szacun na forum.

//Teraz jesteś zbanowanym kozakiem.
  • Do góry
    • 0

#3 kubus96 51 07/10/2009 - 22:18

kubus96
  • Świeżak
Tak juz jest. Admini/gm'i/moderatorzy nie ma ja za co dawac AJ'ow/warnow i Bog wie jeszcze czego, wiec szukajac blachych powodow. Az dochodzi do pomylek. Czlowiek nie jest swiety i nie jest tez jakims super komputerem terminatorem i MA PRAWO sie pomylic. A jak daja za to warny to juz ich problem... Mowie teraz o tym przedawnionym ostrzezeniu.
  • Do góry
    • 0

#4 Kobył1180 08/10/2009 - 08:38

Kobył
  • Gracz
Albi jednym słowem - milcz

Co do tematu, po prostu Quel postanowił Ci nałożyć warny, bo miał jakiś powód. I zdeka zaczynacie przesadzać pisząc prośby o unwarny na forum.
  • Do góry
    • 0

#5 William723 08/10/2009 - 17:48

William
  • Gracz
Następnym razem pomyślisz zanim wystawisz kolejną idiotyczną aukcję wyłudzającą tylko pieniądze.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych