Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Bob Muffin

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Pepsiak3 07/10/2009 - 18:31

Pepsiak
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Bob Muffin
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:nie wiem , chyba Misiek
Powód uznany przez administratora:obraza innego gracza
Wyjaśnienie poszkodowanego: Szczerze to przyznaje się do winy , bo wiem że nie powinienem kogoś wyzywać , tym bardziej OOC ( bardzo za to przepraszam osobę do której były kierowane te wyzwiska, ale widzę w tym też jego winę. Minghetti (tak to sie chyba pisze) był w PD krócej niż ja , i dosłownie w kilka dni dostał range porucznika, i tu pojawiła się moja złość albo zazdrość ( ja pracowalem w pd 4 miesiac a on chyba tydzien [pierwszy raz go widziałem ze jest w pd] i dostał wyższa range niż ja). Tak wiec jeszcze raz przepraszam tego osobnika gdyż poniosło mnie i powiedziałem kilka słow nie na miejscu, i proszę o unBlock-a dla postaci Bob Muffin.

[Proszę o to by sam poszkodowany sie wypowiedział] a co do Twojego zdania Misiek - wiem co zrobiłem i myslałem na tym, dlatego przeprosiłem.
  • Back to top
    • 0

Zima728 07/10/2009 - 19:35

Zima
  • Gracz
Ja chce żebyś dostał unblocka bo masz wysoki poziom role play i duży staż !!! A To że kogoś obraziłeś mogłeś dostać AJota na przemyślenie tego co powiedziałes.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 07/10/2009 - 19:45

Lemonss
  • Gracz

Ja chce żebyś dostał unblocka bo masz wysoki poziom role play i duży staż !!! A To że kogoś obraziłeś mogłeś dostać AJota na przemyślenie tego co powiedziałes.

Mógł* dostać ale nie dostał bo nie ma to jak lansować się wysoką rangą, prowokować a potem jeszcze ten ma dostać blocka, Mumin napewno więcej zdziałał i dłużej tam jest. Powinien dostać UnBlocka bo to jest srogi wymiar kary za kawałek głupiego tekstu.
  • Back to top
    • 0

Mama5 07/10/2009 - 20:00

Mama
  • Gracz
Ja po swojej stronie nie widzę żadnej winy. Nie będę chamem i prostakiem, przeprosiłeś, niech będzie ten unblock.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic