Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Bob Muffin

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Pepsiak3 07/10/2009 - 17:00

Pepsiak
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Bob Muffin
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:nie wiem , chyba Misiek
Powód uznany przez administratora:obraza innego gracza
Wyjaśnienie poszkodowanego: Szczerze to przyznaje się do winy , bo wiem że nie powinienem kogoś wyzywać , tym bardziej OOC ( bardzo za to przepraszam osobę do której były kierowane te wyzwiska, ale widzę w tym też jego winę. Minghetti (tak to sie chyba pisze) był w PD krócej niż ja , i dosłownie w kilka dni dostał range porucznika, i tu pojawiła się moja złość albo zazdrość ( ja pracowalem w pd 4 miesiac a on chyba tydzien [pierwszy raz go widziałem ze jest w pd] i dostał wyższa range niż ja). Tak wiec jeszcze raz przepraszam tego osobnika gdyż poniosło mnie i powiedziałem kilka słow nie na miejscu, i proszę o unBlock-a dla postaci Bob Muffin.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 07/10/2009 - 17:03

Mouruder
  • Gracz
Jestem za unblockiem, naprawdę równy gość, każdy popełnia błędy i zasługuje na szansę. W tym przypadku i On na nią zasługuje.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 07/10/2009 - 17:10

Toretto
  • Gracz
Najłatwiej pisać prośbę po miesiącu ? Za UnBlockiem nie raz odgrywał w PD, dobrą akcję z użyciem /me i /do :D
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 07/10/2009 - 17:51

J4RyZz
  • Zbanowani
muminek ;> oczywiście ze za UnBlockiem :>
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 07/10/2009 - 17:53

Lemonss
  • Gracz
Mumin. Tak, to dobry czarnuch :D
Jestem Za, dobry gracz i tyle. UnBlock się należy, według mnie to kto inny go sprowokował do tego, ale nie wdajmy się w dyskusję.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 07/10/2009 - 17:53

ksiomal
  • Zbanowani
Za! Mumin super gracz i zią ; )
  • Back to top
    • 0

B M62155 07/10/2009 - 17:55

B M
  • Zarząd
Jak jesteś taki kiepski, żeby trzymać Ciebie cały czas na niskiej randze to chyba nie on jest winny, a Twoja głupota?
Nie zostaniesz odblokowany, a przynajmniej dopóki tego nie zrozumiesz.
Dodatkowo, nawet jeżeli napiszesz kolejną apelację, to osoba, którą wyzywałeś rozstrzygnie, czy zostaniesz odblokowany.
  • Back to top
    • 0

Krawiec.0 07/10/2009 - 17:56

Krawiec.
  • Gracz
Dobry gracz, dobre RP. Za UnBlockiem !
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 07/10/2009 - 17:57

ksiomal
  • Zbanowani

Jak jesteś taki kiepski, żeby trzymać Ciebie cały czas na niskiej randze to chyba nie on jest winny, a Twoja głupota?
Nie zostaniesz odblokowany, a przynajmniej dopóki tego nie zrozumiesz.

Misiek, ale on wykonywał swoją prace niż każdy z policjantów. Do tego taki staż. Świetnie się z nim grało, czy też robiło interesy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic