Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

UKRYTE KODY - Znajdź ukryty KOD i odbierz super nagrodę!

UKRYTE KODY - Znajdź ukryty KOD i odbierz super nagrodę!

Drodzy gracze! Już dziś od 19:00 będziecie mieli okazję zdobyć super nagrody takie jak konto premium GOLD lub Meble do waszych domów lub biznesów! Jak zdobyć nagrodę? Na mapie zostaną ukryte tabliczki z kodami - do każdego takiego kodu jest przypisana super nagroda. Aby dowiedzieć się więcej jak znaleźć kod i odebrać nagrodę przeczytaj całego newsa!

Ostatnie zmiany

  • 49d 16h Mieliśmy wczoraj problemy w wyniku których gracze nie mogli dołączyć do gry. Wszystko już naprawione, dziękujemy za cierpliwość :*
  • 49d 17h Anty-cheat bedzie zapobiegal spoofowaniu obrazen i omijaniu systemu kontrataku. Przepraszamy za problemy! :)
  • 75d 24h Długi w EUR można teraz spłacać poprawnie.
  • 75d 24h Anty-cheat przeciwko teleportowaniu pojazdów
  • 75d 24h Słowo "skrucha" nie powoduje już kar w sądzie.
  • 75d 24h Więźniowie mogą wsiadać do pojazdów jako pasażerowie, aby umożliwić transport.
  • 75d 24h Zablokowaliśmy cheaterom możliwość tworzenia postaci z niepoprawnymi nickami

System Drive-By oraz nowe bronie dla organizacji przestępczych!

System Drive-By oraz nowe bronie dla organizacji przestępczych!

Z dniem dzisiejszym przywróciliśmy Wam ponownie system Drive-By które jest dostępny już teraz do waszej dyspozycji! Wystarczy być członkiem organizacji przestępczej lub frakcji porządkowej aby móc z niego korzystać! Została również wprowadzona nowa broń dla organizacji przestępczych Tec-9 który jest już dostępny do zamówienia w panelu organizacji pod 777 - Aby dowiedzieć się więcej wejdź w Newsa!

Time Of Prisoners - Już 02.02.2019 - Zapisz się!

Time Of Prisoners - Już 02.02.2019 - Zapisz się!

Już 02.02.2019 Time Of Prisoners! Stworzymy epizodyczne Aryan Brotherhood (biali), La Eme (latynosi) i D.C. Blacks (czarnoskórzy). Każdy gang będzie zrzeszał daną rasę. Dla każdego ugrupowania jak i strażników pojawi się lista zadań. Po ich wykonaniu, będą otrzymywać różne przedmioty i punkty. Grupa, która wykona większość zadań poprawnie, wygra. Za każde, poprawnie wykonane zadanie gang/strażnicy dostaną po punkcie. Za próby oszustwa, punkty mogą zostać odjęte! Zachęcamy do wspólnej przygody!

Greenglass College

Greenglass College

Czas na epizodyczne przedsięwzięcie! Już teraz możesz wziąć w nim udział, ale śpiesz się, bo za dwa dni lista uczestników zostanie zamknięta! Wciel się w postać studenta i przeżyj niezapomnianą przygodę w Greenglass College. Zdobądź unikalne przedmioty na pamiątkę za udział. Zawsze chciałeś zagrać w piłkę nożną na serwerze, ale nie miałeś okazji? Wpadnij i pograj w ramach turnieju uczelni. Chcesz wzbogacić historię swojej, głównej postaci? Mieć odskocznię na pobocznej postaci? Urozmaicić sobie grę? Ten event jest dla Ciebie!

PIG PEN - BITCHES, FIGHTS and ENTERTAINMENT

PIG PEN - BITCHES, FIGHTS and ENTERTAINMENT

PIG PEN EVENT - Największa impreza wszech czasów. Wszędzie narkotyki, alkohol i fristajl. Po prostu jeden wielki odlot. Wstęp ma tylko SOUTH CENTRAL. Jak glina to tylko nieźle skorumpowany. To na niej każdy dealer może się konkretnie odkuć opychając swój towar zakręconym imprezowiczom. Każdy mieszkaniec ghetto ma możliwość kompletnego resetu, zrelaksowania się w typowych dla siebie rytmach hip-hopu. Cały ten cyrk na kółkach organizuje Dodger, real blood z BRAZY TOWN. Impreza odbędzie się już dziś (13.01.2019r). i wystartuje o 19:00!

Wyścigi traktorów i kosiarek - Już jutro o 19:00!

Wyścigi traktorów i kosiarek - Już jutro o 19:00!

Wyścigi traktorów i kosiarek już jutro! O godzinie 19:00 rozpocznie się wielkie wydarzenie, na którym będziemy mogli oglądać wyścigi w dwóch kategoriach! Atrakcją wieczoru będzie wielka i STRASZNA STODOŁA oraz wystawa zmodyfikowanych i ulepszonych traktorów, którymi przyjadą profesjonalni kierowcy rywalizujący ze sobą na międzynarodowej scenie! Nie zabraknie również wielu fajnych nagród które będziecie mogli wygrać lub zdobyć u strasznego farmera! Widzimy się już jutro o 19:00 na farmie we Flint Range! Przygotujcie się na dużą dawkę emocji i strachu!

LEGAL CLUB - X-MAS Legal Party 21.12.2018 Godz: 21:00

LEGAL CLUB - X-MAS Legal Party 21.12.2018 Godz: 21:00

Lady Gaga zawita do Los Santos już w ten piątek! 21 grudnia o 21:00 będzie datą, którą imprezowa społeczność miasta zapamięta na długo, ponieważ tak hucznej imprezy jeszcze nie było. W rozdaniu dla klubowiczów kolejne auta, a na scenie najpopularniejsze gwiazdy muzyki pop. Nie zabraknie również zabaw, dzięki którym na najaktywniejszych będą czekać specjalne zniżki i promocje. Wyjątkowo gramy w piątek. LEGAL CLUB 2.0 - duży, pomarańczowy budynek w centrum, tuż za parkiem. Just dance!

LEGAL CLUB - LUCKY NIGHT 16.12.2018 Godz: 21:00

LEGAL CLUB - LUCKY NIGHT 16.12.2018 Godz: 21:00

Jeżeli szukałeś imprez w Los Santos, to powinieneś wiedzieć, że Legal Club właśnie wrócił w wielkim stylu! Na otwarciu gościliśmy Lil Pumpa i oddaliśmy w Wasza ręce nowego Sultana. Już w tą niedzielę otwieramy nasze wrota dla wszystkich szczęśliwców! Noc będzie pełna zabawy, nie zabraknie też ryzyka przy rzutach kostką, bo to w końcu LUCKY NIGHT! A do zdobycia jest wiele - jak chociażby trzy nowe motocykle PCJ. Dodatkowo mnożymy ilość losów o wartość rzutu kostką! Dzięki temu szanse na wygraną wzrastają nawet kilkunastokrotnie! Niedziela 16 grudnia, 21:00. Duży, pomarańczowy budynek w centrum, tuż za parkiem. Widzimy się!