Jump to content

  • Sign In   
  • Create Account »
  • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

I gala federacji Infamous MMA 12.05.2019 o godzinie 19:00!

I gala federacji Infamous MMA 12.05.2019 o godzinie 19:00!

Infamous MMA jest to amerykańska organizacja mieszanych sztuki walki założona w 2019 roku, w mieście Los Santos. Początkowo federacja opierała swoje gale o rozpowszechnianie sztuki walki ulicznej oraz kick-boxingu. Z czasem organizacja wspięła się na kolejne szczeble branży i rozszerzyła swoje działania włączając w zasady organizacyjne większość znanych sztuk walki. Aktualnie jest jednym z większych pretendentów aspirujących do miana najbardziej prestiżowej federacji MMA w stanie San Andreas. Pierwsze gale organizowane były w małych lokalach, pojedynki odbywały się w czworokątnych ringach. Na dzień dzisiejszy w związku z możliwością walki w wielu stylach, walki odbywają się w ośmiokątnym ringu otoczonym siatką, zwanym oktagonem.

Ostatnie zmiany

  • 47min Już po majówce, więc czas na naprawę timerów :) Duty będzie w końcu działało poprawnie. Minuta trwa dokładnie minutę.
  • 47min Aby naprawić problem timerów, napisaliśmy nowy plugin dla SA-MP i wydajemy go jako pierwszy open-source komponent net4game. Zainteresowanych naszym kodem zapraszam na forum.
  • 34d 14h PayDay grupy przestępczej, która sprzeda najwięcej nielegalnych przedmiotów, wynosi teraz aż $200/18min.
  • 34d 14h Dożywocie będzie można zdjąć przez wpłacenie odpowiednio wysokiej kaucji.
  • 52d 11h Przypominamy, że instalując cheaty - nawet jeżeli nie używacie ich na net4game - ryzykujecie wirusy, w tym keyloggery umożliwiające przejmowanie kont bądź włamania na konta bankowe.
  • 52d 11h Gracze z negatywną reputacją mogą teraz dawać /plus.
  • 52d 11h Autopsje (dostępne dla medyków) zostały poprawione.

Extreme Rally - Start w sobotę 04.05.2019 o godz: 19:00 - Zapisz się już dziś!

Extreme Rally - Start w sobotę 04.05.2019 o godz: 19:00 - Zapisz się już dziś!

Extreme Rally jest to coś dla zapaleńców jazdy off-road! Jeżeli lubisz ciężki teren i ostrą jazdę po górskich, bagiennych terenach to ten rajd jest dla Ciebie.Start wydarzenia jest w sobotę (4.05) o godzinie 19:00, a zapisy wystartują już od godziny 18:10 na miejscu startu i potrwają do godziny 18:50, lecz jeżeli się spóźnisz to masz jeszcze szansę się dopisać!Nie masz czym dojechać na teren wyścigu? Żaden problem - od godziny 18:10 będą kursować autobusy ze stacji metro, jak i z samego centrum miasta, które zawiozą Was do Back o Beyond!Zapisz się już dziś - to Twoja szansa!

Pustynny Rajd - Start w sobotę 23.03.2019 o godz: 19:00 - Zapisz się już dziś!

Pustynny Rajd - Start w sobotę 23.03.2019 o godz: 19:00 - Zapisz się już dziś!

Pustynny Rajd Las Venturas 2019 to coś dla wielbicieli wyścigów off-road! Jeśli lubisz ostrą jazdę po piaszczystych terenach to właśnie to wydarzenie jest dla Ciebie! Całe wydarzenie startuje w sobotę (23.03) o godzinie 19:00, a zapisy ruszą już od 18:10 na starcie rajdu i potrwają do 18:50 - Nie masz czym dojechać na miejsce? Nie martw się! O 18:10 wyruszą również dwa autobusy ze stacji Metro w centrum, które zawiozą Was na miejsce wydarzenia w Las Venturas! Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Wiosenny Maraton Los Santos - Już 02.03.2019 o 19:00!

Wiosenny Maraton Los Santos - Już 02.03.2019 o 19:00!

Już w sobotę 02.03.2019r o godzinie 19:00 odbędzie się Wiosenny Maraton na terenie Los Santos! Spotkanie w gronie biegaczy jak i zapisy, czy też start będą na dokach, a zaś linia mety tuż obok wieży telewizyjnej przy lotnisku Los Santos. Taki bieg wymaga sporego przygotowania fizycznego, jak i psychicznego ponieważ trzeba przezwyciężyć swoje wszelkie słabości i dobiec do mety! Chcesz spróbować swoich sił? Wpadaj na doki już w przyszłą sobotę!

UKRYTE KODY - Znajdź ukryty KOD i odbierz super nagrodę!

UKRYTE KODY - Znajdź ukryty KOD i odbierz super nagrodę!

Drodzy gracze! Już dziś od 19:00 będziecie mieli okazję zdobyć super nagrody takie jak konto premium GOLD lub Meble do waszych domów lub biznesów! Jak zdobyć nagrodę? Na mapie zostaną ukryte tabliczki z kodami - do każdego takiego kodu jest przypisana super nagroda. Aby dowiedzieć się więcej jak znaleźć kod i odebrać nagrodę przeczytaj całego newsa!

System Drive-By oraz nowe bronie dla organizacji przestępczych!

System Drive-By oraz nowe bronie dla organizacji przestępczych!

Z dniem dzisiejszym przywróciliśmy Wam ponownie system Drive-By które jest dostępny już teraz do waszej dyspozycji! Wystarczy być członkiem organizacji przestępczej lub frakcji porządkowej aby móc z niego korzystać! Została również wprowadzona nowa broń dla organizacji przestępczych Tec-9 który jest już dostępny do zamówienia w panelu organizacji pod 777 - Aby dowiedzieć się więcej wejdź w Newsa!

Time Of Prisoners - Już 02.02.2019 - Zapisz się!

Time Of Prisoners - Już 02.02.2019 - Zapisz się!

Już 02.02.2019 Time Of Prisoners! Stworzymy epizodyczne Aryan Brotherhood (biali), La Eme (latynosi) i D.C. Blacks (czarnoskórzy). Każdy gang będzie zrzeszał daną rasę. Dla każdego ugrupowania jak i strażników pojawi się lista zadań. Po ich wykonaniu, będą otrzymywać różne przedmioty i punkty. Grupa, która wykona większość zadań poprawnie, wygra. Za każde, poprawnie wykonane zadanie gang/strażnicy dostaną po punkcie. Za próby oszustwa, punkty mogą zostać odjęte! Zachęcamy do wspólnej przygody!

Greenglass College

Greenglass College

Czas na epizodyczne przedsięwzięcie! Już teraz możesz wziąć w nim udział, ale śpiesz się, bo za dwa dni lista uczestników zostanie zamknięta! Wciel się w postać studenta i przeżyj niezapomnianą przygodę w Greenglass College. Zdobądź unikalne przedmioty na pamiątkę za udział. Zawsze chciałeś zagrać w piłkę nożną na serwerze, ale nie miałeś okazji? Wpadnij i pograj w ramach turnieju uczelni. Chcesz wzbogacić historię swojej, głównej postaci? Mieć odskocznię na pobocznej postaci? Urozmaicić sobie grę? Ten event jest dla Ciebie!