Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

PIG PEN - BITCHES, FIGHTS and ENTERTAINMENT

Zobacz również
PIG PEN - BITCHES, FIGHTS and ENTERTAINMENT

giphy.gif


 


PIG PEN EVENT Najbardziej popieprzona impreza wszech czasów. Wszędzie ćpanie, chlanie, ruchanie i fristajl. Po prostu jeden wielki odlot. Wstęp ma tylko SOUTH CENTRAL. Jak glina to tylko nieźle skorumpowany. To na niej każdy dealer może się konkretnie odkuć opychając swój towar zakręconym imprezowiczom. Każdy mieszkaniec ghetto ma możliwość kompletnego resetu, zrelaksowania się w typowych dla siebie rytmach hip-hopu. Gorące laski tylko czekają na numerek, czy tam zarobek za zrobienie laski jakiemuś napalonemu gangsterowi chcącemu się popisać przed swoją ekipą. Na takiej imprezie w obrocie jest dosłownie wszystko. Cały ten cyrk na kółkach organizuje Dodger, real blood z BRAZY TOWN. Cała ta popierzona impreza odbędzie się w niedzielę 13.01.2019r. i wystartuje o 19.


 


ROZPISKA


 


1. Startuje największy melanż w historii całego South Central. Dragi, alkohol, striptizerki i specjalny pokój do hazardu. Okazja do podłapania kontaktów w półświatku i obstawienia grubego kwitu.


 


 2. Walki bez żadnej drabinki. Szukasz sobie przeciwnika, ustalasz o jaki szmal będziecie się bić, a następnie wpłacacie hajs, wchodzicie do klatki i ten kto opuści ją o własnych siłach zgarnia całą pulę.


 


3. Walka na śmierć i życie. Dwóch popieprzonych gości wchodzi do klatki na starych, oldskulowych zasadach i tłuką się do ostatniej kropli krwi. Klatkę może opuścić tylko jeden zawodnik.


 


 

TIP-y:

 

Uwaga. W trakcie wydarzenia odbędzie się pokazowa walka psów i zostanie rozkręcony temat związany z https://net4game.com/topic/292343-projekt-south-centraldog-fight/.


 


Zapisy na walki ruszą o 18:45 i będzie można sprawdzać się w klatce non stop do końca melanżu. Będą one przeprowadzane w formie atrakcji i urozmaicenia sobie czasu, a także w celu zarobkowym.


 


Najbardziej widowiskowa walka zostanie nagrodzona kwitem.


 


W momencie kiedy spotkamy się z dużym zainteresowaniem walkami psów w trakcie wydarzenia, przewidziane jest zorganizowanie takiej walki/walk i wynagrodzenie zwycięzcy.


 

 


Komentarze (2)

Do zobaczenia!
    • 0

xd

    • 0