Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Mikołajki 2018 - Już jutro 08.12.2018 godz: 19:00!

Zobacz również
Mikołajki 2018 - Już jutro 08.12.2018 godz: 19:00!

Hej! Hej!


Rok w rok na naszym serwerze organizowane są Mikołajki... W sumie to tradycję Mikołajek na n4g w roku 2014 zapoczątkował gracz Furiato, ale żeby tradycja nie zniknęła z naszego serwera dlatego też w tym roku wychodzimy do Was z właśnie tym wydarzeniem jak co roku! W tym roku jednak nasze Mikołajki będą odbiegać od naszych starych Mikołajek! Dlaczego?! Dowiecie się o wszystkim poniżej! Dodatkowo tutaj jak rok temu będziecie mogli wykazać się umiejętnościami projektowania stref, biznesów czy domków, ale też wiele innych niespodzianek dla Was przygotowaliśmy! Jedynie coś co nie jest zmienne od wielu lat to będzie rozdawanie Wam prezentów, choć w tym roku zawartość toreb może niektórych zaskoczyć! Całe wydarzenie odbędzie się 8 grudnia 2018 roku...


 


Termin: 08.12.2018 

Godzina: 19:00 

Lokalizacje:


 


 


Głównym miejscem gdzie będziemy na Was czekać z prezentami w dniu evnetu jest to Market Park, pomiędzy Urzędem, a Los Santos Medical Center


 


Spoiler


 


 


Kolejną lokalizacją jest to Metro Market Station na terenie parkingu telewizji, innym znanym jako była siedziba SASF, US Army bądź RCU. 


 


Spoiler


 


Trzecią i ostatnią lokalizacja gdzie będziemy na Was czekać z prezentami jest stara Stacja Iwood niedaleko budynku pizzy, a dokładnie naprzeciw starej stacji!   :)


 


Spoiler


 

 


 


Jak mogę odebrać swój upominek Mikołajkowy?


 


Jak co roku w godzinach wieczornych wyjedziemy do Was specjalnymi pojazdami i rozstawimy się w miejscach o których wspomniałem powyżej. Będziemy tam na Was czekać od 19:00, aż do 21:30 lub do wyczerpania toreb! Więc macie ogromne szansę na zdobycie od nas Waszego prezentu! Jak nas poznacie? Każdy z nas będzie na służbie "Event Team", będziemy mieli specjalne ubranka oraz opisy i zapewne jakieś dodatki po których nas poznacie!


Oczywiście tak jak widzicie wyżej będziemy starać się odwiedzić każdą część Los Santos! Więc naprawdę zapraszamy Was po prezenty! Osoby które wczują się w klimat nadchodzących świąt również będziemy starać się doceniać! 


 


 


Co z biznesami, strefami, domkami?! 


 


Tak jak i rok temu dodałem tą opcję tak samo i w tym roku wraz z jury będziemy oceniać zgłoszone do nas interiory, strefy!


I właśnie dzięki temu również możecie od nas zgarnąć ciekawe nagrody!


Wiemy, że nie każdy czuje przyjemność z wchodzenia w gigantyczną liczbę graczy tylko po to, aby zgłosić nam interior, więc macie dodatkową opcję gdzie Waszą pracę możecie zgłosić do mnie bezpośrednio w prywatnej wiadomości przed wydarzeniem!


 RainbowParadise

Wzór zgłoszenia:


 


Spoiler


 


Komentarze (1)

I czym niby się to różni od poprzedniej edycji? Nuda.
    • 0