Jump to content

  • Sign In   
  • Create Account »
  • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Thanksgiving Day - Festyn + zbiórka mikołajkowa, 24.11.2017r, 20:00.

Zobacz również
Thanksgiving Day - Festyn + zbiórka mikołajkowa, 24.11.2017r, 20:00.

Co dla Was mamy przygotowane?


 


Tak jak zawsze wiem, że dla dużej części takie eventy jakie są organizowane typu wyścigi, drift tudzież jakieś walki są bezsensowne i poddajecie się już na starcie uznając, że nie macie szans... Ale na tym evencie po pierwsze udział w każdej atrakcji jest bezpłatny i dodatkowo nie wymagamy od Was aut czy własnego sprzętu. Pamiętajcie też o tym, aby przejrzeć swoje stare rzeczy i przygotować się na zbiórkę mikołajkową, która będzie miała miejsce właśnie na tym evencie. 


 


Na całym wydarzeniu będziecie mieli, aż 5 okazji aby coś dostać. Więc musicie z nami być!


 


Pierwszą atrakcją eventu jest wyścig traktorów! Ha ha! Zabawne dla części z Was. Ale tak! Właśnie święto dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych wywodzi się z małych wsi. A co się z wsiami kojarzy? Oczywiście traktor! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was wyścig traktorów! Nie oszukujmy się, ale tutaj z Was każdy ma szanse dlatego zapraszamy na tą atrakcje i tych nowych i starych wyjadaczy! Pamiętajcie, że liczy się fun!


Drugą atrakcją jaką dla Was przygotowaliśmy są to skoki spadochronowe! Brzmi to śmiesznie bo co to za atrakcja przecież każdy głupi umie skoczyć spadochronem! Otóż nie! Będą to skoki spadochronowe do celu! Przez administrację zostanie postawiony obiekt tarczy na ziemi i Waszym zadaniem będzie wylądować w samym środku tej tarczy! Dodatkowo będziemy oceniać styl jakim dolecieliście oraz lądowanie! Wszystko będzie punktowane! 


Trzecią atrakcją jaka jest dla Was przygotowana to loteria! Informujemy też, że każdy losy będą sprzedawane za opłatą 50 dolarów za sztukę, aczkolwiek nie ma limitu ilości losów na osobę! 


Co będzie do wygrania jako nagroda główna? 


Dowiecie się w dzień wydarzenia, ale zaufajcie mi. Nie będzie to PCJ, ani zdrapka!  :)


Dodatkowo jest spore prawdopodobieństwo, że nagród z losów będą 3! Jedna główna oraz dwie pocieszenia!  :) 


 


Czwartą atrakcją będzie jaką dla Was przygotujemy będzie to impreza! Niestety kierowana przez RadioParty z powodu, że nasz DJ ma problemy obecnie ze sprzętem, aczkolwiek postaramy się aby do 25 listopada znaleźć jakąś osobę na jego zastępstwo, ale zastrzegam, że może być muzyka z Radio Party! 


 


Piąta i ostatnią atrakcją jaką mamy dla Was przygotowaną to Giełda Live! W oddzielnym miejscu eventu zostanie dla Was przygotowana giełda gdzie będziecie mogli się pozbyć swoich pojazdów, a kto wie może nabyć swój. Na giełdę przeznaczymy Wam 20 minutgdzie będą specjalne osoby z Event Team które będą w stanie Wam zareklamować pojazd na antenie radia czy za pomocą megafonu


 


Do wylosowania będzie pojazd marki ELEGY, oczywiście prosto z warsztatu całkowicie nowe!  Cena losu będzie to kwota: 50$


Dodatkowo w trakcie trwania eventu będziecie mogli spotkać dwie osoby z Event Team'u które będą zajmowały się zbiórką rzeczy na nadchodzący event Mikołajkowy! Dlatego przed eventem sio do szaf i odkurzcie trochę chatki biznesy! Przypominamy, że przedmioty które zbieramy możecie znaleźć w tym temacie: 


 


To teraz najprzyjemniejsza część tego tematu czyli nagrody jakie przewidujemy dla Was!


 


Za wyścig traktorami przewidywane nagrody:


1 miejsce:


-Zdrapka GOLD 


-2000$ 


2 miejsce:


-Zdrapka GOLD


3 miejsce: 


-1500$


 


Za skoki spadochronowe przewidziane nagrody: 


1 miejsce:


-2000 EURO


2 miejsce: 


-1250 EURO


3 miejsce: 


-700 EURO


 


Dodatkowo przewidujemy nagrody pocieszenia dla osób którym nie poszło, ale zostały docenione przez nas:


5 x 1000$ 


5 x 500$


 


Oczywiście w trakcie eventu zrobimy sobie wszyscy pamiątkowe zdjęcie! 


Liczymy na Waszą frekwencje oraz zaangażowanie na evencie oraz, że będziecie się świetnie bawić!  :) 


Dodatkowo coś dla fotografów!


Za najlepszą fotorelację z eventu płacimy aż 2500$!


 


PYTANIA ORAZ INFORMACJI W TYM TEMACIE.


Komentarze (0)