Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Polska przygotowuje się do III wojny światowej?

iii wojna światowa?

• Please log in to reply
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 KlusekPospolity

KlusekPospolity

DRUGS, MONEY, BITCHEZ AND RIDE

• Gracz
  • 444 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:24

Nie wierzę w to i nie uwierzę dopóki coś konkretnego się nie stanie.

Dokładnie to samo było przed drugą wojną światową, gdy Hitler zajął Czechy siłą twierdząc iż wybawia mieszkających tam rodaków. Podobny scenariusz mamy dzisiaj, Putin robi podobnie :P

• 0

#22 DiscoKriss2

DiscoKriss2

Świeżak

• Świeżak
  • 2 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:28

Lol, ludzie. Przecież zaczął się okres poligonowy.  :lol:

• 0

#23 * P i T e R

P i T e R

★ ★ ★

• Gracz
  • 403 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:29

"W tej sprawie głos zabrał także Tomasz
Siemoniak, minister obrony narodowej, który
stwierdził, że całkowitą nieprawdą są informacje
w sieci o jakichkolwiek ruchach jednostek Wojska
Polskiego odbiegających od codziennej rutyny." Mi się zdaje, że to sa ćwiczenia lub ruszają na poligon.

On musiał tak powiedzieć, nie chce żeby całe państwo popadło w panikę. Napewno trwają jakieś przygotowania na ewentualny atak, Rosja jest nieobliczalna.

• 0

#24 * Kajlu

Kajlu

pajacykiiii

• Gracz
  • 869 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:32

Gorzej jak my dostaniemy rozkaz od NATO albo ONZ, pomóc Ukrainie. Jak to mówił mój dziadzio: Tu (cenzura)nie tam (cenzura)nie i po wojnie.

Użytkownik mkx edytował ten post 03/03/2014 - 16:35

• 0

#25 MeMoRy

MeMoRy

Świeżak

• Gracz
  • 8 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:38

Najwyżej. Na murach będziesz widział ruskich, i Polską krew. Na partyzanckich ulicach będziesz widzieć:

zHItoKR.jpg

Tak. Wziąłbym broń i zaczął bym ich napier*alać.

Nikt by pewnie nie chciałbym "Volksdeutsche", albo nazwać ich "Volksrusin"

"Osoby, które potrafią tylko się bić, nie potrafią rozmawiać."

Użytkownik MeMoRy edytował ten post 03/03/2014 - 16:42

• 0

#26 Navy Seals

Navy Seals

JBMNT

• Gracz
  • 243 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:46

Cześć, będąc na sieci znalazłem o to:

http://www.gp24.pl/a...LUPSK/140309918

Co myślicie o tym? Naprawdę się już obawiam złego.

wyjazd na poligon.

• 1

#27 Gicase

Gicase

Świeżak

• Gracz
  • 100 postów

Napisano 03/03/2014 - 16:59

Nie będzie żadnej wojny bo wszyscy dążą do porozumienia dyplomatycznego.

• 0

#28 Matiusek

Matiusek

Gamer jak 150.

• Gracz
  • 635 postów

Napisano 03/03/2014 - 17:13

U mnie też, przemknął bardzo szybko i schował się w chmurach. Pewnie jakieś ćwiczenia. :>

No raczej, dzisiaj nad moim miastem przeleciał szwadron F-16tek w stronę granicy wschodniej. 

nad lublinem?

Ta. 

W Chełmie było cicho... Albo spałem.

Też nie słyszałem :P.

O której godzinie? U mnie w Świdniku coś huczało, ale myślałem ze to pasażerskie z pobliskiego lotniska.

Takie coś to norma, mieszkam koło bazy wojskowej, Poznań-Krzesiny. F-16 startuje codziennie, latają na ćwiczeniach. A pewnie poleciały do granicy, bo tam coś sie dzieje, no to. Ale to ćwiczenia, nie bać mi sie :D Pójde do mafii i poskładam Wam M4

• 0

#29 MrWatson

MrWatson

Student

• Gracz
  • 628 postów

Napisano 03/03/2014 - 17:17

Rosja nie zaatakuje Polski bez powodu - a oni takowych szukają w błahych sprawach. Prowokacją dla nich może być chociażby mobilizacja i przemieszczenie wojsk NATO na polsko-ukraińską granice. W dodatku ultimatum, które znalazłem na pewnej stronie...

http://wiadomosci.wp....html?lbid=6121

Szkoda ludzi na Ukrainie. Ciekawe, czy zachód "zareaguje" podobnie jak zareagował podczas konfliktów w Czeczenii.

Użytkownik MrWatson edytował ten post 03/03/2014 - 17:18

• 0

#30 Navy Seals

Navy Seals

JBMNT

• Gracz
  • 243 postów

Napisano 03/03/2014 - 17:54

Dla tych co tak się zajarali, że F-16 latały nad Lublinem.

http://www.kresy.pl/...16-nad-lublinem

• 0

#31 Paffcio

Paffcio

Świeżak

• Gracz
  • 58 postów

Napisano 03/03/2014 - 18:09

I tak media dużo nadają bo hajsik jest 

• 1

#32 * ColinZ

ColinZ

Wjeżdżam rzutem na taśmę

• Marketing
  • 1887 postów

Napisano 03/03/2014 - 18:48

O 4 rano czasu polskiego Rosja rozpoczyna szturm na Ukrainę, jeśli ta się nie wycofa. Krótko mówiąc, będzie gorąco ;d

• 0

#33 * Zdolny_

Zdolny_

Przemoc orężem ludzi słabych...

• GameMaster SA-MP
  • 694 postów

Napisano 03/03/2014 - 18:50

O 4 rano czasu polskiego Rosja rozpoczyna szturm na Ukrainę, jeśli ta się nie wycofa. Krótko mówiąc, będzie gorąco ;d

Boje dupe bo blisko mieszkam. :( Jak myślicie, jak będzie?

• 0

#34 _Czibo_

_Czibo_

Kaszub z krwi i kości.

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 03/03/2014 - 19:02

Jak Rosja zaatakuje Ukrainę, to cały świat pomoże im, a w szczególności USA. To już nie są żarty, zobaczymy jak ta akcja dalej się potoczy..

• 0

#35 kizibono

kizibono

Świeżak

• Gracz
  • 28 postów

Napisano 03/03/2014 - 19:15

obawiam sie złego ? zartujesz sobie z ludzi czy jak :) to nie nasza sprawa chyba ze jestes z rzadu naszego to moze tak.

• 0

#36 Kszyhu

Kszyhu

Kszyhu

• Gracz
  • 645 postów

Napisano 03/03/2014 - 19:22

Ale histeryzujecie, będzie to będzie, a wy już martwicie się na zapas skoro nawet jeszcze na Ukrainie nic poważnego się nie dzieje, nie zabijają, nawet nie strzelają do nikogo. Tyle tylko, że sobie wjechali do kraju postraszyć.

• 0

#37 Artur K

Artur K

Extra-Bright

• Gracz
  • 390 postów

Napisano 03/03/2014 - 20:18

Rosja nie zaatakuje Polski bez powodu - a oni takowych szukają w błahych sprawach. Prowokacją dla nich może być chociażby mobilizacja i przemieszczenie wojsk NATO na polsko-ukraińską granice. W dodatku ultimatum, które znalazłem na pewnej stronie...

http://wiadomosci.wp....html?lbid=6121

Szkoda ludzi na Ukrainie. Ciekawe, czy zachód "zareaguje" podobnie jak zareagował podczas konfliktów w Czeczenii.

Przecież Rosja oskarżyła Polskę i Litwę o szkolenie 'Ukraińskich buntowników', może nie wprost ale powiedzieli w mediach że na terenie Polski i Litwy byli szkoleni tacy 'buntownicy'. Oni już mają swoje powody, a jak nie to w międzyczasie wymyślą :).

Ale histeryzujecie, będzie to będzie, a wy już martwicie się na zapas skoro nawet jeszcze na Ukrainie nic poważnego się nie dzieje, nie zabijają, nawet nie strzelają do nikogo. Tyle tylko, że sobie wjechali do kraju postraszyć.

Przecież już strzelali na Ukrainie, tylko że były rząd do osób protestujących. Warto wspomnieć o tym całym warunku Rosji na temat krymu. Czuje się pewny że o 4 godzinie Rosja ruszy wojskami.

• 0

#38 SamToNazwij

SamToNazwij

Świeżak

• Gracz
  • 98 postów

Napisano 03/03/2014 - 23:37

Nie wierzę w to i nie uwierzę dopóki coś konkretnego się nie stanie.

Coś konkretnego mówisz. Czyli to, co się dzieje w tej chwili na Ukrainie to jest żart, tak? Zabawny jesteś.   :whistle: Szczerze nigdy nie ulegam tego typu 'pomówieniom' i ogólnie nigdy nie idę za tymi wszystkim internetowymi propagandami, ale rzecz w tym właśnie, że coś konkretnego się już dzieje. Sprawa dla nas jest o tyle poważna, że jesteśmy sąsiadami Ukrainy. Spójrz na mapę Europy, jeśli rzeczywiście doszło by do wojny światowej (oby nie) to nasz kraj znowu stanie się krótko mówiąc poligonem, bo będziemy w samym środku tego wszystkiego - czyli kolejna wojna w której Polacy najbardziej ucierpią. Głównie dlatego jest się czego obawiać wg mnie. Tak ja to widzę, ale mogę się mylić, ekspertem nie jestem. Takie jest moje zdanie na tą chwile, w tym temacie.  :P

Użytkownik SamToNazwij edytował ten post 18/03/2014 - 13:49

• 0

#39 Boombastic

Boombastic

Świeżak

• Gracz
  • 177 postów

Napisano 04/03/2014 - 15:05

Też wczoraj o północy słyszałem f-16. Może i lepiej że się przygotowują? Przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mówią.

• 0

#40 Luuk van Dijk

Luuk van Dijk

Świeżak

• Gracz
  • 1499 postów

Napisano 04/03/2014 - 16:43

Użytkownik Luuk van Dijk edytował ten post 04/03/2014 - 18:21

• 0

Tematy o podobnych tagach: iii, wojna, światowa?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych