Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie
- - - - -

Historia z Policją

policja żart

• Please log in to reply
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanKwiatuszek 22/11/2013 - 11:30

PanKwiatuszek
  • Gracz
  • 49 postów

Mi kiedyś przytrafiła się taka historia: 
Siedzieliśmy z kumplami w parku na ławeczce i kulturalnie popijaliśmy piwko. W pewnym momencie zza rogu wyjechał radiowóz. Zatrzymał się jakieś 6 czy 7 metrów od nas i jeden z policjantów wyszedł z samochodu i zaczyna dumnie podążać ku nam, natomiast drugi odsunął sobie tylko okno i wystawił przez nie głowę, chyba zęby lepiej słyszeć. A wiec kiedy już oczekiwany przez nas z niecierpliwością policjant podszedł do nas i zażyczył sobie dowodzików do kontroli, mój lekko już wstawiony kolega postanowił sobie zażartować i skwitował: "niech pan uważna bo panu pies z auta chce uciec" Skończyło się na mandaciku za obrazę funkcjonariusza ;:D ale o piciu już zapominał

• Do góry
    • 0

#2 * Lokalny Patriota 22/11/2013 - 12:27

Lokalny Patriota
  • Gracz
  • 716 postów

Ja miałem parę historyjek z policją a najciekawsza to taka:

Palimy z kolegą szlugi pod garażami, po wypaleniu zacząłem pisać markerem tagi mojego klubu Wisełki. Więc pisze sobie, po tym obok chciałem napisać "jeb*ć sracovie" niestety napisałem tylko pierwszy wyraz bo wjechały suki nieoznakowanym busem. Wysiadli jak jakieś FBI, dwóch z przodu i trzeci z tyłu. Podbili do nas i oczywiści pytania Ile mamy lat, co tu robimy itd. Powiedzieliśmy że czekamy na kolegę, mamy po 17 i 16 lat. Dobra kazali wszystko wyciągnąć z kieszeni. Kumpel nic nie miał, ja miałem fajki, jakieś chusteczki, portfel, telefon no i marker. Sprawdzili wszystko, psiarz zobaczył wlepkę wisły w portfelu i zapytał się czy nie na meczu. Odpowiedziałem że nie, i na koniec wyjąłem marker, od razu psiarz rzucił okiem na budkę z tagami, więc szybko skomentowałem ze ja tego nie pisałem, podszedł, pomazał łapą i uznał że to jakaś stara wrzuta (tylko ze pisałem ją 2 minuty temu, ale fajnie wyschła). oczywiście przetrzepani nawet po skarpetkach, oczywiście nic nie mieliśmy. Zapytał ile już palę, odpowiedziałem że jakieś pół roku (oczywiście wałek). Oddał pety, co mnie zdziwiło, bo zawsze kazali połamać. Najbardziej roz(cenzura)ł nas taki młody policjant jak zaczął szczekać że się dowie o tym sąd dostaniemy kuratora itp. ale nawet wyśmiał go jego kolega. Kazali stąd iść i tak się to skończyło. Nie było ani przypału ani jakiegoś spisywania.

To jedna z paru historyjek, zdarzałały się ciekawsze ale długo by tu pisać :P

Użytkownik Cobra96 edytował ten post 22/11/2013 - 12:28

• Do góry
    • 2

#3 Wengosz 22/11/2013 - 18:53

Wengosz
  • Gracz
  • 441 postów

1. POLICJANT: Pan z nami.

ZATRZYMANY: I z duchem Twoim.

2. POLICJANT: Zapraszamy.

ZATRZYMANY: Zaprosiny nie są przyjęte.

:grin:

• Do góry
    • 1

#4 KrayZ 22/11/2013 - 19:23

KrayZ
  • Gracz
  • 116 postów
Heh, no to nieźle se zażartował. A jak mogę spytać, ile dał za mandat ? :P
  • Do góry
    • 0

#5 PanKwiatuszek 23/11/2013 - 08:48

PanKwiatuszek
  • Gracz
  • 49 postów

Heh, no to nieźle se zażartował. A jak mogę spytać, ile dał za mandat ? :P

500 zł :D

• Do góry
    • 0

#6 Ishedikam 23/11/2013 - 09:47

Ishedikam
  • Gracz
  • 127 postów

*
Popularny

Ja miałem parę historyjek z policją a najciekawsza to taka:

Palimy z kolegą szlugi pod garażami, po wypaleniu zacząłem pisać markerem tagi mojego klubu Wisełki. Więc pisze sobie, po tym obok chciałem napisać "jeb*ć sracovie" niestety napisałem tylko pierwszy wyraz bo wjechały suki nieoznakowanym busem. Wysiadli jak jakieś FBI, dwóch z przodu i trzeci z tyłu. Podbili do nas i oczywiści pytania Ile mamy lat, co tu robimy itd. Powiedzieliśmy że czekamy na kolegę, mamy po 17 i 16 lat. Dobra kazali wszystko wyciągnąć z kieszeni. Kumpel nic nie miał, ja miałem fajki, jakieś chusteczki, portfel, telefon no i marker. Sprawdzili wszystko, psiarz zobaczył wlepkę wisły w portfelu i zapytał się czy nie na meczu. Odpowiedziałem że nie, i na koniec wyjąłem marker, od razu psiarz rzucił okiem na budkę z tagami, więc szybko skomentowałem ze ja tego nie pisałem, podszedł, pomazał łapą i uznał że to jakaś stara wrzuta (tylko ze pisałem ją 2 minuty temu, ale fajnie wyschła). oczywiście przetrzepani nawet po skarpetkach, oczywiście nic nie mieliśmy. Zapytał ile już palę, odpowiedziałem że jakieś pół roku (oczywiście wałek). Oddał pety, co mnie zdziwiło, bo zawsze kazali połamać. Najbardziej roz(cenzura)ł nas taki młody policjant jak zaczął szczekać że się dowie o tym sąd dostaniemy kuratora itp. ale nawet wyśmiał go jego kolega. Kazali stąd iść i tak się to skończyło. Nie było ani przypału ani jakiegoś spisywania.

To jedna z paru historyjek, zdarzałały się ciekawsze ale długo by tu pisać :P

Gangster, powiedz mi więcej o swoim życiu na krawędzi i bazgrania gówien na murach. To jest żałosne, pozdrawiam.

• Do góry
    • 3

#7 * Lokalny Patriota 23/11/2013 - 10:03

Lokalny Patriota
  • Gracz
  • 716 postów

Gangster, powiedz mi więcej o swoim życiu na krawędzi i bazgrania gówien na murach. To jest żałosne, pozdrawiam.

Ale żeś mi pojechał. xD

Użytkownik Cobra96 edytował ten post 23/11/2013 - 10:04

• Do góry
    • 0

#8 Ishedikam 23/11/2013 - 10:05

Ishedikam
  • Gracz
  • 127 postów

Aleś mi pojechał. xD

Nie chodzi mi o to, żeby cię pojechać - po prostu to, co robisz (mazanie markerem po murach napisów typu "(cenzura)ć scracovie"?) jest na poziomie IQ mocno poniżej przeciętnej. Na czole sobie to napisz.

• Do góry
    • 0

#9 Wezyk 23/11/2013 - 10:07

Wezyk
  • Gracz
  • 606 postów

Ale żeś mi pojechał. xD

Dobrze że pojechał, trzeba się urodzić debilem by robić coś takiego. Bawi cię to że sobie pomażesz? A później płaczecie że Polska taka nijaka.

• Do góry
    • 2

#10 * Lokalny Patriota 23/11/2013 - 10:10

Lokalny Patriota
  • Gracz
  • 716 postów

*
Popularny

Dobrze że pojechał, trzeba się urodzić debilem by robić coś takiego. Bawi cię to że sobie pomażesz? A później płaczecie że Polska taka nijaka.

Bawi mnie to, maluje też po murach farbą, zgłoś mnie do sądu...
  • Do góry
    • 3

#11 Wezyk 23/11/2013 - 10:46

Wezyk
  • Gracz
  • 606 postów

Lecę.

• Do góry
    • 0

#12 HONDOWSKY 23/11/2013 - 12:10

HONDOWSKY
  • Gracz
  • 1357 postów

JP 100%
:lol:

• Do góry
    • 2

#13 Ishedikam 23/11/2013 - 12:13

Ishedikam
  • Gracz
  • 127 postów

Czoło sobie pomaluj tą farbą. Albo wytatuuj "(cenzura)ć sond", jak jakiś facet kilka lat temu.

• Do góry
    • 0

#14 * Lokalny Patriota 23/11/2013 - 12:42

Lokalny Patriota
  • Gracz
  • 716 postów

Czoło sobie pomaluj tą farbą. Albo wytatuuj "(cenzura)ć sond", jak jakiś facet kilka lat temu.

Nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie, najlepiej odejdź na chwilę od komputera, wyjdź na zewnątrz i uświadom sobie że można robić coś innego niż zgrywanie mądrzejszego niż się jest. 

P.S. Pisze się "sąd" panie najlepszy.

Użytkownik Cobra96 edytował ten post 23/11/2013 - 12:43

• Do góry
    • 1

#15 Ishedikam 23/11/2013 - 13:26

Ishedikam
  • Gracz
  • 127 postów

Nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie, najlepiej odejdź na chwilę od komputera, wyjdź na zewnątrz i uświadom sobie że można robić coś innego niż zgrywanie mądrzejszego niż się jest. 

P.S. Pisze się "sąd" panie najlepszy.

Na przykład bazgranie po murach. Nie chce mi się już z tobą dyskutować, bo ty i tak będziesz pisał na murach hasło swojej wspaniałej "srisły".

PS Istnieje coś takiego jak sarkazm.

• Do góry
    • 0

#16 * Lokalny Patriota 23/11/2013 - 19:20

Lokalny Patriota
  • Gracz
  • 716 postów

Na przykład bazgranie po murach. Nie chce mi się już z tobą dyskutować, bo ty i tak będziesz pisał na murach hasło swojej wspaniałej "srisły".

PS Istnieje coś takiego jak sarkazm.

Mógłbyś się przyznać że jesteś za jakimś innym klubem i złość wypluwasz pod maską wzorowego obywatela. Swojego postu nie usunę jeśli oto chi chodzi.

P.S. Ale trzeba umieć go użyć.

Skończyłem z tobą rozmowę bo do niczego ona nie prowadzi, Amen.

Użytkownik Cobra96 edytował ten post 23/11/2013 - 21:00

• Do góry
    • 1

#17 Ishedikam 23/11/2013 - 19:42

Ishedikam
  • Gracz
  • 127 postów

Mógłbyś się przyznać że jesteś za jakimś innym klubem i złość wypluwasz pod maską wzorowego obywatela. Swojego postu nie usuną jeśli oto chi chodzi.

P.S. Ale trzeba umieć go użyć.

Skończyłem z tobą rozmowę bo do niczego ona nie prowadzi, Amen.

Ależ mnie totalnie wali piłka nożna, mój drogi :)

• Do góry
    • 0

#18 Globoy 29/11/2013 - 10:40

Globoy
  • Gracz
  • 568 postów

Ta historie zmieniła moje życie, bede wiedział co mam robić jak kulturalnie bede spobie popijał piwko w parku i przyjadą psy. DZIEKI!

• Do góry
    • 2

#19 * Vernon^ 30/11/2013 - 10:10

Vernon^
  • Gracz
  • 590 postów

JP 100%
:lol:

xdd

• Do góry
    • 0

#20 boim 30/11/2013 - 10:41

boim
  • Gracz
  • 1173 postów

Za debilizm się płaci, zamiast tego mandatu mogli was jeszcze zawinąć. Nie lubię takiego zachowania.

• Do góry
    • 0

Tematy o podobnych tagach: policja, żart

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych