Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucono][SAMP] GM Jakub

samp gamemaster

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 * Cavenn 11/08/2013 - 18:26

Cavenn
  • Starszy GameMaster
  • 1565 postów

*
Popularny

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych:Gm Jakub
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych:http://net4game.com/...jakub-urbański/
Opis sytuacji: Witam. Pragnę poruszyć kwestię niesprawiedliwości jaką okazał wyżej wymieniony osobnik. Widzi, że staramy się o miano organizacji przestępczej, dlatego nadał AJ za rzekome ESC podczas akcjI RP. Chodzi o filmik i akcję od tej sekundy. http://youtu.be/kC5O...PZmU?t=18s      Nie moja wina, że Veltrez jak i jego gracze wbili, gdzie oglądałem na internecie filmik i wbijałem od czasu do czasu odpisać na akcję gracza. Kiedy wszedłem do gry dostałem natychmiastowo BW. 30 minut w te czy w te nic mi nie robi i na lajcie to odczekałem. Nawet rozmawialiśmy tuż po akcji z Veltrez'em gdzie napomknąłem, że nie mogę nawet zejść na pulpit bo odrazu BW. Akcja z przed 2-3 tygodni? Kara nadana na siłę, abyśmy mieli utrudnienie w uzyskaniu statusu org. przestępczej z Rukolem. Dodam jeszcze, że Marcin jako lider gangu grove nie zgłaszał to, znamy się dość długo i zrozumiał, że nie było mnie w grze. Gdyby mu to przeszkadzało to z pewnością zgłosiłby to, a tego nie zrobił. To nie skargoapelacja bo od AJ nie można apelować, pozdrawiam i mam nadzieję, że owy Pan zostanie odpowiednio potraktowany przez Kamila.
Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

Spoiler

• Do góry
    • 36

#2 Harpun 11/08/2013 - 18:31

Harpun
  • Gracz
  • 3021 postów

Wypowiada się jedynie Kuba, skarga zostaje dla Kamila Borowskiego. :) Osoby trzecie niech darują sobie zbędne posty.

• Do góry
    • 0

#3 Marcin Jasiński 11/08/2013 - 18:35

Marcin Jasiński
  • Gracz
  • 1862 postów

*
Popularny

Akurat z tą sprawą jestem i ja powiązany. Więc było dokłądnie tak jak mówił Caven, wbiliśmy wtedy na Glen Park i nawet widać na samym początku, że on i Gachu afczyli. Weszli do gry, dostali automatycznie bw. Więc nawet jeżeli to w niczym mi to nie przeszkadzało, nie zgłaszałem tego nigdzie i nie miałem zamiaru, gdyż gadałem na ten temat. Dodatkowo akcja działa się z dobre 3-4 tygodnie temu, tylko że nie miałem czasu wystawić filmiku. Wczoraj jako miałem czas wystawiłem go, tak o - to nie znaczy, że odrazu trzeba za to karać. Bodajże z tego co wiem, GameMasterzy są od pilnowania porządku na serwerze, a nie od nadawania kar za jakieś tam wybryki i to po tak długim czasie. Moim zdaniem jeżęli już napisałbym skarge za to, to owszem. Ale nie zrobiłem tego i nie miałem zamiaru.

• Do góry
    • 24

#4 * Okej 11/08/2013 - 18:36

Okej
  • Gracz
  • 1187 postów

Dostałem link do filmu od pewnej osoby, filmik został wrzucony dnia 11 sierpnia, a więc stwierdziłem, że jest aktualny. Oczywiście tłumaczyłeś mi co i jak w grze, ale przecież jeżeli jest się na pasku to nie dostaje się animacji, ale mimo wszystko ty trzymałeś swoje zdanie. Według mnie ewidentnie postąpiłeś wbrew regulaminowi serwera, a więc zostałeś ukarany i tak pobłażliwie. Nie miałem pojęcia co planujesz, bo nie śledzę każdego gracza.

• Do góry
    • 0

#5 * Cavenn 11/08/2013 - 18:41

Cavenn
  • Starszy GameMaster
  • 1565 postów

Dostałem link do filmu od pewnej osoby, filmik został wrzucony dnia 11 sierpnia, a więc stwierdziłem, że jest aktualny. Oczywiście tłumaczyłeś mi co i jak w grze, ale przecież jeżeli jest się na pasku to nie dostaje się animacji, ale mimo wszystko ty trzymałeś swoje zdanie. Według mnie ewidentnie postąpiłeś wbrew regulaminowi serwera, a więc zostałeś ukarany i tak pobłażliwie. Nie miałem pojęcia co planujesz, bo nie śledzę każdego gracza.

Proszę. http://i.imgur.com/v...m/vMbVd3O.jpg   . Masz tutaj datę, kiedy akcja miała miejsce. Nie zgłosiła tego ani jedna osoba od Marcina tylko osoba trzecia. Piszesz, że nie wiedziałeś o akcji i jej przebiegu więc przed nadaniem kary wypadałoby się skonsultować z Veltrez'em w celu ustalenia tego.

Użytkownik Cavenn edytował ten post 11/08/2013 - 18:41

• Do góry
    • 0

#6 Marcin Jasiński 11/08/2013 - 18:41

Marcin Jasiński
  • Gracz
  • 1862 postów

*
Popularny

Takie rzeczy równie dobrze powinineś sprawdzić, a co jeżeli filmik byłby przykładowo z innego serwera, gdzie ktoś miał akurat taki nick, a dla zabawy i chęci udupienia kogoś wstawił by z taką, a nie inną nazwą?

• Do góry
    • 9

#7 * Okej 11/08/2013 - 18:43

Okej
  • Gracz
  • 1187 postów

Akurat z tą sprawą jestem i ja powiązany. Więc było dokłądnie tak jak mówił Caven, wbiliśmy wtedy na Glen Park i nawet widać na samym początku, że on i Gachu afczyli. Weszli do gry, dostali automatycznie bw. Więc nawet jeżeli to w niczym mi to nie przeszkadzało, nie zgłaszałem tego nigdzie i nie miałem zamiaru, gdyż gadałem na ten temat. Dodatkowo akcja działa się z dobre 3-4 tygodnie temu, tylko że nie miałem czasu wystawić filmiku. Wczoraj jako miałem czas wystawiłem go, tak o - to nie znaczy, że odrazu trzeba za to karać. Bodajże z tego co wiem, GameMasterzy są od pilnowania porządku na serwerze, a nie od nadawania kar za jakieś tam wybryki i to po tak długim czasie. Moim zdaniem jeżęli już napisałbym skarge za to, to owszem. Ale nie zrobiłem tego i nie miałem zamiaru.

Proszę. http://i.imgur.com/v...m/vMbVd3O.jpg   . Masz tutaj datę, kiedy akcja miała miejsce. Nie zgłosiła tego ani jedna osoba od Marcina tylko osoba trzecia. Piszesz, że nie wiedziałeś o akcji i jej przebiegu więc przed nadaniem kary wypadałoby się skonsultować z Veltrez'em w celu ustalenia tego.

Skoro tak, to przepraszam Was serdecznie. Niestety od nadania kary troszkę minęło, a więc sam osobiście nie mogę nic więcej zdziałać. Jeszcze raz przepraszam.

• Do góry
    • 1

#8 Harpun 11/08/2013 - 18:44

Harpun
  • Gracz
  • 3021 postów

Myślę, że Kuba nie ma już nic do dodania wnioskując po powyższym poście tak więc zamykam i zostawiam dla Kamila.

• Do góry
    • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych