Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Ból głowy u dołu lewej strony

ból głowy

• Please log in to reply
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:08

Cześć. Obudziłem się dziś z bólem z tyłu głowy u dołu po lewej stronie. Nie wiem co to jest (wcześniej też miałem takie przypadki ale tylko przez chwilę, kilka sekund). Nacieram się spirytem ale nic narazie nie przechodzi. Od czego to może być?
Chcałem dziś wyjść gdzieś a tu lipa :x

Jak przekręcę głowę na lewo to wtedy zaczyna boleć.
  • 0

#2 S n i p e r

S n i p e r

Świeżak

• Gracz
  • 136 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:09

Ja to bym tabletkę od bólu głowy wziął ;d a jak nie działa to położyć się na trochę i pospać :D
  • 0

#3 SmokeGroup

SmokeGroup

#Jakiś problem?#Pisz :)#

• Gracz
  • 173 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:10

Może źle śpisz, nawalasz przez sen w jakiś kant?
  • 0

#4 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:15

Może źle śpisz, nawalasz przez sen w jakiś kant?

Nie ma takich szans żebym w coś uderzył albo coś. Po prostu obudziłem się i przekręcając głowę rozpoczął się ból.

Ja to bym tabletkę od bólu głowy wziął ;d a jak nie działa to położyć się na trochę i pospać :D

To nie jest ból głowy typu gdzieś z przodu, czoło itp. tylko bół z tyłu głowy pod samymi włosami.
  • 0

#5 Wezyk

Wezyk

PS3

• Gracz
  • 594 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:15

Może źle głowę ułożyłeś, i spałeś tak całą noc.
  • 0

#6 S n i p e r

S n i p e r

Świeżak

• Gracz
  • 136 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:16

No to mówię głowa to głowa więc weź tabletkę i to jakąś silniejszą typu Ibum max a nie jakieś apapy potem połóż się spać na nawet 30min a jak nie przejdzie to do lekarza jutro bo może być jakiś guz mózgu itp a to nie są żarty.
  • 0

#7 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:22

Moja mama mówiła coś o przewianiu. Faktycznie siedziałem wczoraj przy otwartym oknie ale wiatru nie było.

No to mówię głowa to głowa więc weź tabletkę i to jakąś silniejszą typu Ibum max a nie jakieś apapy potem połóż się spać na nawet 30min a jak nie przejdzie to do lekarza jutro bo może być jakiś guz mózgu itp a to nie są żarty.

Mnie boli na dole, na samym dole głowy jak kończą się włosy. Ból głowy wygląda inaczej.
  • 0

#8 * Dixonek

Dixonek

Dixonek.

• Gracz
  • 473 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:23

Moja mama mówiła coś o przewianiu. Faktycznie siedziałem wczoraj przy otwartym oknie ale wiatru nie było.

Mnie boli na dole, na samym dole głowy jak kończą się włosy. Ból głowy wygląda inaczej.

Możliwe. Też tak kiedyś miałem, to musiałem tydzień leżeć i to jeszcze nie mogłem przekręcić głowy.
  • 0

#9 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:24

Możliwe. Też tak kiedyś miałem, to musiałem tydzień leżeć i to jeszcze nie mogłem przekręcić głowy.

To mam prze(cenzura)ne...
  • 0

#10 Flaszka

Flaszka

Świeżak

• Gracz
  • 339 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:29

Przez noc naciągnąłeś mięśnie karku, stąd ten ból. Kup jakiś ketonal czy coś i posmaruj. Albo idź do lekarza.
  • 0

#11 hitchock

hitchock

Świeżak

• Gracz
  • 105 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:29

Chciałem to napisać, ale widzę twoja mama też rozumuje. Przewiało cię, mój kumpel też to ma. Jak nie możesz przekręcić głowy na lewo, to włóż sobie waty w ucho. Poboli parę dni, ucho też powinno by jakby 'spuchnięte' czy coś tam. Ale na pewno nie w normalnym stanie, poboli - poboli i przestanie.
  • 0

#12 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:37

No ale chciałem dziś wyjść z domu a tu taka dupa.

Nic mi nie puchnie, po prostu boli.
  • 0

#13 Flaszka

Flaszka

Świeżak

• Gracz
  • 339 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:38

Ile siedziałeś przy tym oknie i o której? Jak kładłeś się spać, to okno było otwarte, spałeś przy nim?
  • 0

#14 Joyo

Joyo

Świeżak

• Gracz
  • 241 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:38

Mógł Ci także jakiś krąg wyskoczyć, przez co masz ból głowy u dołu. Też tak często miewałem, wtedy szedłem do kręgarza i pomagało.
Wczoraj miałem to samo na wieczór i nie mogłem długo zasnąć, lecz po nocy mi przeszło i jest wszytsko git.
  • 0

#15 Mirosław

Mirosław

• Gracz
  • 3450 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:40

Nic nie zrobisz. Poradź się u lekarza i jak najszybciej dochodź do siebie. Sam też nic nie kombinuj, bo nie masz pewności co to może być...
  • 0

#16 HoTred

HoTred

.Maniek

• Gracz
  • 957 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:41

Nie masz przerabane, dzisiaj siedz / stoj / lez jak najbardziej prosto, tak samo ze spaniem. Posmaruj sobie jakas mascia w stylu altacetu, albo przyloz cos zimnego.

MC :>
  • 0

#17 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:42

Ile siedziałeś przy tym oknie i o której? Jak kładłeś się spać, to okno było otwarte, spałeś przy nim?

Około trzech godzin od 21 do 23. Nie spałem przy otwartym.
  • 0

#18 KenneT

KenneT

z rodziny Szpakowatych, człowiek rozumny

• Gracz
  • 1103 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:46

Akurat tydzień będzie musiał leżeć i czekać aż przestanie go boleć. Wiecie co.. przestańcie już wypisywać takie durne komentarze. Też tak miałem i to nie raz, po prostu źle spałeś i nadwyrężyłeś sobie jakiś mięsień. Jutro jak się obudzisz możliwe, że będzie już wszystko dobrze. Nie bój się, nie umrzesz. Nic wielkiego, wystarczyło pogadać z mamą, a nie od razu pisać tematy na forum net4game. ^_^
  • 0

#19 Flaszka

Flaszka

Świeżak

• Gracz
  • 339 postów

Napisano 03/07/2012 - 11:48

Około trzech godzin od 21 do 23. Nie spałem przy otwartym.

To może być przewianie. Jakiś żel i powinno przejść w kilka dni, tak sądzę.

Użytkownik Flaszka edytował ten post 03/07/2012 - 12:00

• 0

#20 NFour

NFour

Świeżak

• Gracz
  • 923 postów

Napisano 03/07/2012 - 12:16

Akurat tydzień będzie musiał leżeć i czekać aż przestanie go boleć. Wiecie co.. przestańcie już wypisywać takie durne komentarze. Też tak miałem i to nie raz, po prostu źle spałeś i nadwyrężyłeś sobie jakiś mięsień. Jutro jak się obudzisz możliwe, że będzie już wszystko dobrze. Nie bój się, nie umrzesz. Nic wielkiego, wystarczyło pogadać z mamą, a nie od razu pisać tematy na forum net4game. ^_^

Żeby jeszcze mama była w domu :P Pojechała rano do babci a ja miałem wyjść z domu i pomyślałem, że jak gracze n4g są takimi czarodziejami to mnie wyleczą w minutę.
  • 1

Tematy o podobnych tagach: ból, głowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych