Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Szukam] MUZYKÓW do zespołu IC

zespół szukam muzyk rock

• Please log in to reply
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:22

Cześć! Kolejny temat o tej samej tematycie ( proszę o usnięcie starego). Zbieram ludzi na kapelę do gry. Wcześniej uzbierałem skład, jednak ukradziono mi budynek w którym mieliśmy mieć 'próby'. Teraz udało mi się nabyć nowy - Rock'n'Roll Pub. Jest tam scena itd. Biznes typowo dla Rock'owóców lub Blues'owców! Hah! Dobra, wracając do sedna:

Poszukiwani są:

-Gitarzysta rytmiczny
-Gitarzysta solowy
-Basista (może też być gitara, jednak gra jak na basie)

Pisać na skype: skateris_11 , w temacie, na PW, bądź w grze - Frankie Mitchell.... Można też wpaść do tej knajpy - Rock'n'Roll Pub - Burger Shot na Marinie, niedaleko plaży.

Aha. Poszukuję ludzi, którzy OOC GRAJĄ NA TYCH INSTRUMENTACH. I nie chodzi mi tu też o typków, którzy właśnie nauczyli się pentatoniki i power chord'ow. Poza tym - trochę szersza wiedza muzyczna. Jak mi tu wyskoczysz z jakimś Green Day'em czy Linkin Parkiem komercyjnym, gdzie nie ma w ogóle muzyki to żegnamy się od razu! Pisać jak coś! Pozdrawiam!
  • 0

#2 * Paweł

Paweł

Świeżak

• Gracz
  • 3491 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:24

Hmm, może ja? :) Gitarka basowa, jak coś
  • 0

#3 Instrumentalista

Instrumentalista

:}

• Gracz
  • 123 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:28

W sumie to nie dla mnie, bo nie ma klawiszy.
Mimo to powodzenia w projekcie, takich nam potrzeba bardzo dużo! B)
  • 0

#4 HoTred

HoTred

.Maniek

• Gracz
  • 965 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:28

Ja się pisze, na solówke. Sam często grywam, OOC, oczywiście. :)
  • 0

#5 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:32

Hmm, może ja? :) Gitarka basowa, jak coś

No chyba cie!! Tyle czasu już wystawiałem, a ty nic! xD A basówa najbardziej poszukiwana. :D Co tam grasz i ile?

W sumie to nie dla mnie, bo nie ma klawiszy.
Mimo to powodzenia w projekcie, takich nam potrzeba bardzo dużo! B)

Jak masz Hammond'a to lecisz! xD NIe no - ja akurat miałem typa, który gra na klawiszach i śpiewa, ale coś go w ogóle ostatnio nie ma. Może zrezygnował z SAMP. Jak chcesz to nie ma problemu. Dobre klawisze też się przydadzą! Wiesz - jakieś tła, a hammondzik dopiero. :D

Użytkownik McAntek edytował ten post 15/05/2012 - 18:34

• 0

#6 * Paweł

Paweł

Świeżak

• Gracz
  • 3491 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:38

No chyba cie!! Tyle czasu już wystawiałem, a ty nic! xD A basówa najbardziej poszukiwana. :D Co tam grasz i ile?

Generalnie nie mogę określić, bo wszystko. Aczkolwiek głównie jazzik (ta, wiem - lepszy kontrabas, ale na to miejsca nie mam) i bluesa. :> A z cztery, pięć lat
  • 0

#7 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 15/05/2012 - 18:40

Generalnie nie mogę określić, bo wszystko. Aczkolwiek głównie jazzik (ta, wiem - lepszy kontrabas, ale na to miejsca nie mam) i bluesa. :> A z cztery, pięć lat

Gościu! Wbijaj do Rock n Roll Pub! Pokażę ci jakie mam radio Jazz'owe. Grańsko jak skruwisyn. :D
  • 0

#8 Instrumentalista

Instrumentalista

• Gracz
  • 123 postów

Napisano 15/05/2012 - 19:03

Jak masz Hammond'a to lecisz! xD NIe no - ja akurat miałem typa, który gra na klawiszach i śpiewa, ale coś go w ogóle ostatnio nie ma. Może zrezygnował z SAMP. Jak chcesz to nie ma problemu. Dobre klawisze też się przydadzą! Wiesz - jakieś tła, a hammondzik dopiero. :D

Ogólnie to grywam na akordeonie, gdyż keyboard trochę mam stary i wiele talentów nie mogę na nim zrobić :P

Jednak nie piszę się na to z przyczyn OOC-niestety, ale mieszkam na wsi, teraz mam trochę roboty i muszę być na każde zawołanie, a nie chcę by tak wyszło, że tu próba albo występ, a mnie nie ma :)
  • 0

#9 JizzOnYou

JizzOnYou

GBF Reprezentant

• Gracz
  • 139 postów

Napisano 15/05/2012 - 19:06

Jakbym był mniej leniwy żeby niektóre rzeczy dopracować i wziąć się do roboty :D
  • 0

#10 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 15/05/2012 - 20:20

Jakbym był mniej leniwy żeby niektóre rzeczy dopracować i wziąć się do roboty :D

Ty spadaj! Nie będe czekać na riff 2 miesiące! :D xD
  • 0

#11 OriginalSlash

OriginalSlash

|| Highway Devils MC ||

• Gracz
  • 461 postów

Napisano 16/05/2012 - 09:38

Jak panowie nie macie nikogo na gitarkę rytmiczną to się z chęcią zgłaszam :D

Można odwalić fajny zespól ala Rolling Stones jeśli podoba się wam taki klimat. Co wy na to ?
  • 0

#12 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 16/05/2012 - 11:01

Nie będziemy grać na wzór. Po prostu grańsko i tyle. Najwięcej zależy w sumie od gitzysty, bo to on zaczyna. Musi wymyślić jakiś riff, wszystko skomponować i podesłąć dlaej, a reszta się po prostu dogrywa. :P
  • 0

#13 OriginalSlash

OriginalSlash

|| Highway Devils MC ||

• Gracz
  • 461 postów

Napisano 16/05/2012 - 15:18

A ty będziesz jakoś zbierał do kuoy te partie : gitary i tak dalej ?
Całkiem fajny pomysł myślę, że mogłbo by być duzó zabawy :D Się by zrobiło trase koncertową po LS, LV i SF
Oczywiście po koncertach obrobianie lasek i branie koksu :P
  • 0

#14 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 16/05/2012 - 15:58

Tak, będe wszystko sklejał, dlatego granie z metronomem to podstawa. Trasy koncertowe? LS - masa fantów, SF - pusto, LV - pusto,. xD

Ogólnie to grywam na akordeonie, gdyż keyboard trochę mam stary i wiele talentów nie mogę na nim zrobić :P

Jednak nie piszę się na to z przyczyn OOC-niestety, ale mieszkam na wsi, teraz mam trochę roboty i muszę być na każde zawołanie, a nie chcę by tak wyszło, że tu próba albo występ, a mnie nie ma :)

TEż na wsi mieszkam! Wiem przez co przechodzisz! xD Zwłaszcza jak się ma rodziców starej, ślaskiej daty, którzy uważają, ze robota jest najważniejsza. ;D ,,Roboty się chyć" xD
  • 0

#15 Instrumentalista

Instrumentalista

• Gracz
  • 123 postów

Napisano 16/05/2012 - 16:23

Tak, będe wszystko sklejał, dlatego granie z metronomem to podstawa. Trasy koncertowe? LS - masa fantów, SF - pusto, LV - pusto,. xD

TEż na wsi mieszkam! Wiem przez co przechodzisz! xD Zwłaszcza jak się ma rodziców starej, ślaskiej daty, którzy uważają, ze robota jest najważniejsza. ;D ,,Roboty się chyć" xD

U mnie dosłownie to samo... Ojciec wbija do pokoju i tylko "do roboty!"-no i nie ma tak, że zaraz, tylko natychmiast, więc w każdej chwili mogę mieć zajęcie.
  • 0

#16 McAntek

McAntek

Bonham

• Gracz
  • 790 postów

Napisano 16/05/2012 - 16:26

* * * * * * * *

Dobra! Mam pomysł. Dużo chętnych zgłasza się na gitary! A więc teraz będzie inaczej! Nie pisać mi ,,Jestem chętny!" Tylko od razu wysyłajcie mi na PW próbkę jak gracie! NIe grajcie coverów, po prostu coś swojego. Może być riff, może być jakaś solówka - byle byście się pokazali! Tyle! Nagrywajcie najlepiej AUDACITY. Piec podpiniacie do komputera kablem przez wejscie słuchawkowe do MIKROFONU najlepiej, bo lepsza jakoś jakw LINE IN. Jeśli będzie się nagrywała kiepska jakość to dajcie na piecu głośność na minimum, a na komputerze zgłośnijcie!

• 0

#17 Yoninde

Yoninde

Świeżak

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 16/05/2012 - 17:48

A to ma być bardziej blusowe bardziej rock and rollowe czy bardzie rockowe ?
  • 0

#18 proevo

proevo

Świeżak

• Gracz
  • 221 postów

Napisano 16/05/2012 - 18:13

Lepiej byście walili DISCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
"Moje ciało tamtej nocy oszalało!!"
  • 0

#19 OriginalSlash

OriginalSlash