Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Skiny do Minecraft'a.

skiny minecraft

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atech 01/04/2012 - 19:03

Atech
  • Gracz
  • 514 postów

*
Popularny

Siemka, jakieś kilkadziesiąt minut temu, kolega poprosił mnie o zrobienie mu skina do minecrafta, a ja korzystając z okazji, że się za to wziąłem zrobiłem też skina dla siebie. Chciałbym je wam dzisiaj pokazać, oraz powiadomić, że mogę zrobić skiny dla innych osób, za przysłowiowy grosz - na razie będą one darmowe, żebyście się przekonali, czy się opłaca :rolleyes: . To są moje dwie dzisiejsze prace.(robiłem tego więcej, no ale cóż - nowy komp i już ich nie mam.)

Skin nr.1:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Skin nr.2:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

• Do góry
    • 5

#2 Binqeq 01/04/2012 - 19:16

Binqeq
  • Gracz
  • 660 postów
Nie w moich gustach, ale są dosyć... ładne jak na minecrafta. W przyszłości będziesz za nie chciał e-hajs w samp, tak?
  • Do góry
    • 0

#3 Atech 01/04/2012 - 19:19

Atech
  • Gracz
  • 514 postów

Nie w moich gustach, ale są dosyć... ładne jak na minecrafta. W przyszłości będziesz za nie chciał e-hajs w samp, tak?

Ta, ale to ile - 25, może 50$ zależy od czasu.
  • Do góry
    • 1

#4 Atech 01/04/2012 - 20:53

Atech
  • Gracz
  • 514 postów

tej no ja chce skina.

Spoko, da się zrobić - o jakiej tematyce ma być skin? Czy to obojętne?
  • Do góry
    • 1

#5 Atech 01/04/2012 - 21:42

Atech
  • Gracz
  • 514 postów

Najlepiej żeby było to coś przypominającego Mario Bros tylko czarnucha. ;d

Da się zrobić, ale to już jutro.
  • Do góry
    • 1

#6 Venoth 02/04/2012 - 00:35

Venoth
  • Gracz
  • 379 postów
Hej, skoro stworzyłeś temat w którym pokazałeś swoje skiny to i ja pokażę, a co. :) Wzorowałem się na innym(ty z tego co widzę przerabiałeś innego, zmieniając wszystko po za bluzą, mowa o tym drugim), dokładnie na tej koszuli(niżej) - już kiedyś, dawno temu zauważyłem u kogoś podobny skin, który strasznie mi się spodobał, głównie dla tego kupiłem premium by zrobić coś dla siebie(ale nie o tym jest temat).

Dołączona grafika

Najlepiej żeby było to coś przypominającego Mario Bros tylko czarnucha. ;d

Troszeczkę mi się nudziło, dlatego widząc w temacie Twój post - zabrałem się za robotę, no i wyszło co wyszło, przedstawiam poniżej. Jeżeli Ci się spodoba to oczywiście go sobie weź(zapisz ten mniejszy obrazek), ja robiłem go z czystej "nudy", która strasznie mi dokucza.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Aha, no i jeżeli się nie obrazisz(piszę to do twórcy tego tematu) - z chęcią też mogę wykonać kilka skinów, jeżeli ktoś by chciał. Będę wstawiał też swoje prace na dane zamówienie, może akurat mój skin się komuś spodoba. Ja to robię za darmo, z czystej 'nudy'. Zaznaczam, że nie zawsze mam czas, ale jak mam go trochę wolnego - od razu się biorę. :)
  • Do góry
    • 2

#7 Atech 02/04/2012 - 06:26

Atech
  • Gracz
  • 514 postów

Aha, no i jeżeli się nie obrazisz(piszę to do twórcy tego tematu) - z chęcią też mogę wykonać kilka skinów, jeżeli ktoś by chciał. Będę wstawiał też swoje prace na dane zamówienie, może akurat mój skin się komuś spodoba. Ja to robię za darmo, z czystej 'nudy'. Zaznaczam, że nie zawsze mam czas, ale jak mam go trochę wolnego - od razu się biorę. :)

Nie no, spoko - wstawiaj, a co do czarnucha, też zrobiłem, ale ma nieco zdeformowany ryj, ale to może dlatego że jestem zmęczony. Oto moje SS'y:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oke. ;d

• Do góry
    • 2

#8 * Pixos De Blood 02/04/2012 - 10:14

Pixos De Blood
  • Gracz
  • 4083 postów
Mogą być.
  • Do góry
    • 0

#9 Atech 02/04/2012 - 13:13

Atech
  • Gracz
  • 514 postów

Oto jeden z dzisiejszych skinów.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

(wiem, trochę usta z(cenzura)ne, ale później go zmienię, o!)

Zapraszam do składania zamówień.

Użytkownik Atech edytował ten post 02/04/2012 - 13:18

• Do góry
    • 1

#10 Risen_ 02/04/2012 - 13:44

Risen_
  • Gracz
  • 98 postów
Nic nowego, bardzo podobne skiny do tych z sieci.
  • Do góry
    • 0

#11 FuryBBoyzen 02/04/2012 - 18:49

FuryBBoyzen
  • Gracz
  • 30 postów
Venoth, jaki to program, co jest na SS'ie z Mario czarnuchem? :>
  • Do góry
    • 0

#12 Venoth 02/04/2012 - 20:07

Venoth
  • Gracz
  • 379 postów

Venoth, jaki to program, co jest na SS'ie z Mario czarnuchem? :>

Klik! - tutaj się rejestrujesz i możesz używać edytora - skiny również możesz sobie zapisywać, udostępniać dla wszystkich. :)

Nawiasem mówiąc, autor tego tematu przerabia skiny, w dodatku bardzo marnie. Nie chce mi się szukać wszystkich skinów, które przerobił - jeden całkiem przypadkiem znalazłem(do porównania z 'Mario', którego wykonał), klik.
  • Do góry
    • 1

#13 FuryBBoyzen 03/04/2012 - 05:54

FuryBBoyzen
  • Gracz
  • 30 postów
http://www.minecraft...10456195077.png - skin którego obecnie używam, wojownik z mieczem na plecach, według mnie wyszedł ciekawie, a według was? B)
  • Do góry
    • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych